Suzuki GS 500E (2003)

Vlastník Lost-Rider
Vloženo 8.1.2022
Aktualizováno 9.1.2022

hodná nezáludná holka s dostatkem výkonu.

První dojmy - Vzhledem k tomu že jsem přecházel z dváci, tak byl první dojem takový "hmm ono to jede, ono to kurva jede!!! :D" asi první týden a 3000 km pak už si člověk zvykne. Jen to chce se trochu sžít, ale to u každé.

Motorku bych doporučil pro - spolehlivá motorka pro začátečníky i zkušenější jezdce co jezdí v klidu asi pro všechny co nemusí mít pod zadkem 200 koní

Doplňky na motorce - 12v zasuvka, držák telefonu, voltmetr, hodiny

Motorku jsem koupil od jednoho klučiny původně jsem chtěl sv 650, ale měl jsem jen A2 papíry a najít ho stáhlý trvalo docela dlouho no a pak se objevilo gsko a já se na něj jel jen tak ze zvědavosti kouknout. Stav byl oproti jiným co jsem vyděl na inzercich velmi hezky a taky jsem nechtěl už dál hledat tak jsem ho koupi nez najdu to vysněné sv no a nakonec jsme spolu dodnes. Jsem zatím spokojen a musím zaklepat že měněním jen provozní kapaliny a spotřebák, motor je nezáludný, ale jak se vytočí tak se da jet i celkem svižně podvozek alespoň pro mne jako běžného uživatele a ne žádného extra střelce dostačuje navíc je nastavitelný zadní tlumič předek bohužel ne škoda, ale v funguje dobře a v téhle cenové třídě myslím že je to jedna z nej motorek do zacatku.Do terénu bych ji ale moc nebral tam už podvozek naráží na své limity, ale nějakou polňačku projet zvládne . takže taková univerzální motorka sice sem neotestoval nějaké cestovatelské schopnosti, ale výlety 200-300 kilásku jsem na ni zvládnul v pohodě.

Lost-Rider
Lost-Rider napsal 09.01.22 v 20:28

Ani né

Pes69
Pes69 napsal 08.01.22 v 22:34 10b.

Nepřehřejvá se ti to??