Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Domi96
Vloženo 6.1.2022
Aktualizováno 6.1.2022

Pohodlný cesťák aj na zábavu v zatáčkách

První dojmy - První jízda na Africe byly v roce 2016 na klasické Africe a už tehdy jsem si ji zalíbil. Tři roky na to, přišla vhodná doba na pořízení vlastního stroje! Po nasednutí na Advika oproti klasické verzi pro mne příjemnější posed. Všechno po ruce, intuitivně. Japonci prostě umí!

Doplňky na motorce - Jako už je u mne běžné, sériová motorka v garáži prostě stát nemůže a nebude :D.
Originální výfuk 8/10b - nahrazen Termignoni - 10/10
Dodělán usb kabel na rychlo do/nabíjení, přídavná světla na padacích (malé potvůrky ale výkonné), výztuha horních origo “padáků”, spodní padáky.
Dále nechápu, že na takové motorce není v základu hlavní stojan, takže origo Honda hlavní stojan….
Rovnou nová rozeta, kolečko a řetěz s modrými články. Olej, filtry, ventily.
Nové pneu - Continental ContiTrail Attact (přední pneumatika katastrofa - nedoporučuji ani nepřítelovi. Verze 90/90/21 v rychlosti nad 100km/h tak hází řídítky, horor! Zadní pneu Super! Hodně masa! Takže je místo i na blbosti! :D

Rozhodovalo se mezi CRF 1000 L, KTM 1090-1290 Advik R, BMW GS
Rozhodování bylo jednoduché, na GS nebyl budget, KTM - ne moc dobré ohlasy. A jelikož mám motomechanika co dělá v Hondě, věděl jsem z první ruky jak klady tak i zápory. Konec konců zvítězila nakonec Afrika v Adventure verzi

H11AS
H11AS napsal 14.01.22 v 21:22 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.01.22 v 23:06 10b.

super

Machy07
Machy07 napsal 07.01.22 v 22:24 10b.

M1Far1osh
M1Far1osh napsal 07.01.22 v 16:18 10b.