Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník H11AS
Vloženo 6.1.2022
Aktualizováno 8.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 01.01.23 v 22:27 10b.

Hondááááá Koukám že jsi začínající motorkář, tak hodně štěstí a hlavně - KOLAMA DOlů

Fratr
Fratr napsal 06.02.22 v 16:13 10b.

Pěkná a silná motorka. Užij si ji ve zdraví a hlavně ji nepodceňuj a sebe nepřeceňuj. Časem se určitě srostete a pak si budeš užívat tu pravou jízdu.

H11AS
H11AS napsal 14.01.22 v 20:59

Moc děkuji všem za komentáře i za rady. A to naprosto upřímně, včetně kolegy, který mě upozornil na pravopisnou chybu ?. Tu jsem samozřejmě opravil... Já svůj článek o motorce napsal hlavně proto, že než jsem motorku koupil, přečetl jsem si o motorkách kde co, ale nejvíce mě pomohly zkušenosti (škoda, že zatím nemůžu napsat kolegů ) motorkářů na tomto webu. Tak jsem si řekl, že třeba můj článek pomůže někomu, kdo je na tom podobně jako já. Jinak moc děkuji za rady ohledně blástrů a chápu, že každý na to dle vlastních potřeb a podmínek bude mít vlastní názor a jinou potřebu.

CRF1000
CRF1000 napsal 11.01.22 v 11:09 10b.

ty kovové výztuže + blastry bych v každém případě koupil, buď barkbusters (slitina) nebo alespoň trubkové hepco+becker...vyjádření prodejce v této souvislosti nechápu...u firmy bartyzal vítám vylepšené webových stránek, před pár lety jsem tam chtěl koupit motorku konkrétní barvy, když jsem jí chtěl rezervovat, prodejce mi sdělil že obrázky na jejich webu jsou ilustrační...moto v barvě už nebyla...toto je hodná motorka , pokud bude mít začátečník nějaký problém tak možná s výškou sedla

Mig_35
Mig_35 napsal 11.01.22 v 08:50 10b.

podle mě to není motorka pro začátečníka. ale sám jsem začínal na dvanáctce:)
ad blástry, sto lidí sto názorů. kolega do terénu jezdit nebude /a tak by myslím vystačil s jiným strojem od Hondy s DCT/, takže mu takové blástry stačí...

Ballu1
Ballu1 napsal 10.01.22 v 17:42 10b.

H1956
H1956 napsal 10.01.22 v 10:52 8b.

blástry by měli, Což mi začátečníci...
Chtělo by to mírně zapracovat na gramatice, ať si o motorkářích lidi nemyslí, že jsou to blbci. Nic ve zlém prosím, jen mě to praštilo do očí.
Ale k věci, mám KTM 1290 SA R. Měl jsem tam bytelné plastové blástry. Po několika výletech do terénu a pádech motorky (většinou na krátkou nohu v malé rychlosti, či na místě) mi samozřejmě praskly. Dal jsem si tam hliníkové a fungují výborně. Už jsem to párkrát položil a blastry s kovovou výztuží fungují skvěle. Podle mne, to co vám řekl ten maník je nesmysl. Když dáte takovou ránu, že vám to ohne kovovou výztuž blástru, tak z motorky vystoupíte a budete mít jiné starosti než přiskřípnuté prsty.

KALUP
KALUP napsal 10.01.22 v 02:05 10b.

Dobrá značka , skvělej stroj . (mám taky)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.01.22 v 23:08 10b.

super

Kali88
Kali88 napsal 09.01.22 v 21:24 10b.

Skvělá volba, Afrika se prostě povedla po všech stránkách. Mám to sice jen načtené, ale sbírá pochvaly všude. Přeji hodně spokojených kilometrů a pokaždé rohlík pod helmou

Teramar
Teramar napsal 09.01.22 v 20:55

Tak ať slouží a kolama dolů. Taky mám DCT a neměnil bych.

findejs1310
findejs1310 napsal 07.01.22 v 14:43 10b.

Tož krasavica
Ať slouží ke spokojenosti

marin35
marin35 napsal 06.01.22 v 21:29 10b.

Mám sice Triumph Tiger 1200 Desert, ale Hondu jsem měl, je to skvělá značka, nenech se zviklat

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 06.01.22 v 20:29 10b.

tak supeer další varák .. tě tu protahnu po pár solidních trasách který určitě znáš - nejdek - pernink, okolo doupovek, skvělý cestičky na hřeben krušnejch hor nejen okolo kadaně, krásno bečov a bečov - mnichov a tak dale -- > máme toho tady mraky koukam jednu fotku z mnichova už vidim

Teramar
Teramar napsal 06.01.22 v 18:02 10b.

Koukám stejná kráska...tak ať slouží...

PSanec
PSanec napsal 06.01.22 v 17:44 10b.

Dobrej výběr,ať se daří.