BMW R 1250 GS Adventure (2021)

Vlastník MichalzChlumu
Vloženo 6.1.2022
Aktualizováno 6.1.2022

Velká, těžká ale krásně ovladatelná. Rychlá i pohodlná. Spokojenost a splněný sen :)

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Praha (Praha 10-Malešice)

První dojmy - Měl jsem možnost vyzkoušet několik motorek, řešil jsem poměr cena kvalita a hlavně to co se mi bude líbit. Jestli má dnes někdo takovou a nebo makovou motorku je jedno. Ceny jsou dnes už tak vyrovnané, že o výběru moc nerozhodují. BMW R1250GSA mi padla do ruky nejlíp. Prostě mě baví. :)

Motorku bych doporučil pro - Jak už řekl Pepa Sršeň, pro motorkáře i začínající motorkáře, je hodná a je sní zábava. Drsná ale né závoďák. Prostě pro cestovatele. Určitě bych motorku doporučil lidem kteří se chtějí někam podívat, moc jsem toho zatím nenacestoval ale pro začátek Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko a Rakousko bylo příjemný. Plánuji Norsko a Rusko, nemůžu se dočkat.

Tuhle motorku jsem si vybral protože si o BMW myslím, že dělají kvalitní práci, žádný plasťák. Každá motorka má své "mouchy" to je jasný. Projel jsem se na několika motorkách a tahle to vyhrála.
Byl jsem na výletě v Rumunsku, Srbsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rakousku atd... Motor se chová dobře, jak se asi BMW motor chovat má. Občas když zařadíte, tak si myslíte že teď muselo něco upadnput :) . Omyl je to prostě normální. Podvozek je příjemný, spousta jízdních režimů poskytuje pohodlnou jízdu za každého počasí a terénu. Režim DYNAMIC mě baví když je hodně zatáček a kopcovitý terén. Brzda plyn a zatáčky. To je prostě TransAlpina :) jen dávat pozor na ovce, krávy a psy.
Měl jsem možnost jet i se spolujezdcem, příjemné svezení, ta motorka prostě o tom ví že na ní sedej dvě osoby a příjemně se chová.
Servis a poruchy zatím moc ohodnotit nemůžu protože mám motorku krátce. Každopádně v CARTEC praha moc dobrý přístup a rychlí ochotný servis. Bavím se tu o běžné vyměně oleje a garančce :)
Asi žádný teréňák, silnice je pro ní nejlepší ale prašné cety a šotolina jí taky nevadí. Zatím si jí nechci moc odřít
Jestli se s moto dá cestovat? Je pro cestování přímo stvořená :)

Zelinář
Zelinář napsal 09.01.22 v 22:31 10b.

Mam sice 07micku, ale odvarenej sem uplne stejne. Ta masina proste funguje

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 09.01.22 v 22:30 10b.

Samozřejmě

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 09.01.22 v 22:29

přívětivý mastodont..Na velké cestování nejlepší volba.Ať slouží

DejvGSR
DejvGSR napsal 07.01.22 v 16:53 10b.

Hodně dobrý stroj. Mě taky baví a dost.

Freedom666
Freedom666 napsal 07.01.22 v 07:54 10b.

Pořádný stroj, pokud bych v budoucnu něco kupoval, pak něco podobného...