Triumph Speed Triple R (2017)

Vlastník aikon1
Vloženo 30.12.2021
Aktualizováno 4.9.2022

Po 2 sezonách na Speedovi 2012 vím do čeho jdu.

MV Agusta Dragster 800 (RR): Euro 3, což je do roku 6/2017 měla spoustu technických nedokonalostí a Euro 4 je finančně za nesmysl, takže vyhrála Trumpeta
Triumph Speed Triple RS: Špekuloval jsem i nad RSem, ale nic zajímavého mi na inzerci do oka nepadlo a když bylo něco za zajímavý peníz, tak právě padnutého :-( Navíc, proč ten podsedadlový rám je stříbrný, proč ty loukotě nejsou tak pěkné, jako u tohoto Rka. Vyhrálo R!

První dojmy - Koupeno prosinec 2021, takže jízdní dojmy zatím nejsou. Těším se na podvozek Rkové Speeda, originál quickshifter, zvuk Rémusu (tuto značku jsem nikdy na motorce zatím neměl) a hlavně na pěkné počasí...

Doplňky na motorce - Quickshifter, laďák Rémus, dynamické LED blinkry, krovka. Zbytek je už u Rka v sérii.

Motorku pod stromek jsem si přál již od 15ti let, ale naježena byla poprvé až letos. Hold na přísloví jaké si to uděláš takové to máš asi něco bude... Po SS jsem se už 3 roky zpět rozhodnul pro Speeda z roku 2012, který šlapal na jedničku a tak i přes úchvatný design MV Agusty Brutale Dragster, kterou jsem chtěl Speeda nahradit vyhrál zase Speed. Jak jsem psal výše koupit motorku za 300tis. s pocitem, že budete u Italky řešit nejenom zrovna "dětské" nemoci jsem zrovna nechtěl. Jsou dle mého smysluplnější investice, kde topit peníze. Takže jsem zůstal u osvědčeného a vzkaz Ježíškovi byl tedy jasný (ještě, že to z toho obrázku poznal, co jsem mu namaloval)

libac22
libac22 napsal 27.03.23 v 18:26 10b.

Super mašina a + za značku kůže Dainese je za mě TOPka

Isaac
Isaac napsal 15.03.22 v 07:59 10b.

Krasnej stroj

Samíc
Samíc napsal 14.03.22 v 18:20 10b.

Paráda

jps13
jps13 napsal 05.03.22 v 06:18 10b.

Nádhernej Speed tak at slouží.Hlavně aby už bylo počasí.

Leatherboy
Leatherboy napsal 22.02.22 v 16:18 10b.

Ježíšku, panáčku! Tak to vyšlo, super! Po dvaceti letech ses dočkal a byla pod stromečkem Musíš někdy tomu štěstíčku trochu pomoci ... Jen mohl taky nadělit nějaký jezdící počasí, počítám, že do opravdové sezóny se v klidu nevyspíš ... takové to je, když si člověk koupí novou motorku v zimě, trochu masochismus.

Angličani zas až tak moc dobrých věcí nedělají, ale zrovna v Triumphu vidím tu výjimku potvrzující pravidlo. Konkrétně tenhle Triple je navíc opravdu šmrncovní, výborná barevná kombinace, který vévodí vidle ve žlutém kovu. Naprosto skvělá je ta maska s pohledem masařky no a nejlepší je na něm ta litrovka se 135 koňma ve třech stájích.

Tak mnoho zábavy hlavně vždy kolama dolů! A podaří se Ti na něm docílit ten náklon 50 stupňů?