KTM 890 Duke R (2021)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Míra1970
Míra1970 napsal 06.05.22 v 11:08

lukasvl Jak tady psal branko69 , tak také nemohu s lukasvl vůbec souhlasit.(až jsem si říkal, jestli nejel na něčem jiném) Mám ji teď čerstvě a do včerejška jsem zajížděl, ale i během zajíždění po vypnutí všech systémů se po prudkém přidání plynu ve 40 - 50 km/h (cca 3000 - 4000 ot/m) na 2 zvedá na zadní. Na 3 po městě 50 km/h není vůbec problém. Zkoušeli jsme včera rozjed na šestku z 80 km/h proti BMW GS 1250 adventure a Duke 890 mu lehounce ujížděl. Takže o nějakém mektání v nízkých otázkách nemůže být řeč. Od 2500 ot/m to začíná velice slušně tlačit. Mt 09 jsem měl i Tracera . Jsou to výborný motory a řekl bych , že to jede dost podobně jako 890 i když pravděpodobně se Mt 09 bude stavět na zadní lépe , protože má kratší kyvku a méně váhy na předek než Duke. Více mohu napsat až ho teď konečně vyzkouším na plný výkon.

aikon1
aikon1 napsal 04.01.22 v 20:07 10b.

Super stroj

branko69 napsal 02.01.22 v 21:06

“S certy nejsou zerty”

branko69 napsal 02.01.22 v 21:05

ahoj.
ja mam jen drobnych par postrehu ke komentari "lukasvl" protoze nemohu s nim plne souhlasit.
co se tyka slintani nad fotkami, ci recenzemi jinych, to souhlasim, je potreba si kazde moto dobre otestovat, kazdy clovek ma jine priority, kazdy jiny vkus, jine pozadavky na to, jak bude co pouzivat.
nemohu vsak s dalsimi pripominkami souhlasit, protoze napr. nevime, jestli tuto ktm netestoval jeste v zabehu, kdy je od prodejce/servisu moto nastavena s mnoha omezenimi takze ji nelze vyuzit naplno. taky nevime, v jakem sw rezimu/nastaveni moto pouzival. protoze jsou k dispozici celkem 4: sport/street/rain/track - takze jen doplnuji ze v zabehu tzn. do prvni servisni prohlidky je pravda, ze byla o neco linejsi na co me prodejce upozornil dopredu a tak jsem s tím pocítal. I tak v tomto rezimu to bylo velke prekvapeni, jak se moto chovala. Po servisce a nastaveni do rezimu Sport je to presne jak pisu, pokud zaberete za plyn a nenaklonite se dopredu, jedete po zadnim a to klidne i na trojku, k tomu snad jen mohu pozadat jine krotitele tohoto stroje ze mam pravdu
co se tyka jizdy po meste, ano jezdim spise na dvojku i trojku od semaforu k semaforu, ale s tim se proste musi pocitat.
mejte se vsichni fajn a jezdete s radosti a bezpecne.

sooky
sooky napsal 02.01.22 v 10:44 10b.

U teto motorky me vzdy napadne hlaska z pohadky “S certy nejsou zerty” - JE TO REBEL!

lukasvl
lukasvl napsal 29.12.21 v 23:06 7b.

Misto rozplyvani nad obrazkem je dobry si jit moto vyzkouset, nebo aspon okouknout nazivo. Na obrazku totiz vypada daleko vetsi nez ve skutecnosti je. 185cm bych videl jako strop, coz je vsak u vetsiny nahacu. Motorku jsem jel a ovladatelnost opravdu 200%, lepsi jsem nejel, zvuk standartu velmi dobry!, ale motorove velke zklamani Pokud za motorku netahate a nemate ji permanentne pod krkem v 6 tisicich, tak je lina jak veš. Blby, ze stropu dosahnete v 9 tisicich, takze pouzitelne spektrum otacek je dost kratke. I tak jsem ale cekal, podle podobnych recenzi, ze mi bude trhat ruce, coz se uplne nedelo. Pod 45kmh musite dat jednicku jinak by vam pomalu zdechla. Takze courani po meste 40kmh na jednicku?? Ale na to motorka neni, beru, ok. Neni to moto na pohodovou jizdu, ale na jizdu kdy za ni tahate a mate ji v otackach. V podstate takova kroska. Opravdu za motorku bezne tahate celou vyjizdku? Mt-09 2021 se mi teda motorove libila o dva levely vic (ale zase o level horsi ovladatelnost nez ktm, ale o x levelu lepsi nez honda cb) a bylo znat ze je i o kus silnejsi nez duke, ikdyz papirove jsou skoro stejne vykonne. Jinak vsude jsou vstricni, kdyz jim tam nechas 300+, ale jinak cela Vrbovka hodne fajn, souhlas.

Mrberanek
Mrberanek napsal 29.12.21 v 12:56 10b.

Nádherná motorka a pěkná recenze!

branko69 napsal 29.12.21 v 11:45

... jak je to s tim hoblovanim netusim, mozna maji velmi dobre vztahy no co, jsou to taky Motorkari telem i duší ...
jj, a uz realne uvazuji, ze prodam i svoji starsi bramboru /najeto cca 50 tis./, tenkrat lasku na prvni pohled, a ze ji vymenim za super duke 1290. tak me ty stroje uhranuli
preji vsem hodne stesti v novem roce, hlavne tisice km bez nehody v sedlech vasich lasek

bruttopyr
bruttopyr napsal 29.12.21 v 11:21 10b.

Prodejce Yamahy tě poslal ke KTM?
To mu asi jeho šéf hobluje jeho manželku a on mu to tímto způsobem vrací...
No nic, motorka jinak dle recenzí skvělá, ty jsi z ní taky nadšený, co chtít víc?

branko69 napsal 29.12.21 v 01:05

jj, díky za pochvalu, ale patří "bohům" z KTM

K167
K167 napsal 29.12.21 v 00:29 10b.

Parádní mašina i recenze.
Užívej!

Pemik89
Pemik89 napsal 29.12.21 v 00:07 10b.

nádhera!!! Závidím a snad se taky brzy dočkám.

docik.
docik. napsal 28.12.21 v 23:00 7b.

Asi to bude super ? fungovat atd... Ale je to skaredy pro mě. Užívej.