Zontes 310 Tour (2021)

Aktualizováno 28.12.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Murri
Murri napsal 23.02.23 v 12:22 9b.

Ahoj. Je to sympatický stroj a díky za recenzi. K té vybité baterii v klíčku. Viděl jsem v jednom zahraničním videu (Indie), že u novějšího modelu 350 lze nastartovat s vybitým klíčkem, nebo klíčkem úplně bez baterie, přiložením na patřičné místo kapoty, kde je skrytý snímač a motorku pak jde během pár vteřin nastartovat. Jestli to umí i model 310, netuším, ale v případě zájmu mohu dohledat to video.

Jofré napsal 07.01.22 v 10:59

Nastavení výšky pedálu zadní brzdy a další videonávody na údržbu a servis jsou přehledně tady: https://www.zontes.com/en/MV/MvShow2.aspx

Jofré napsal 04.01.22 v 12:59

Kupoval jsem Oxfor Premium Touring OF691, zapojení přímo na baterku, mají ochranu proti činnosti při vypnutém zapalování. Spokojenost. Čidlo teploty motoru jsem přiložil na kolínko potrubí s chladící kapalinou hned vlevo na motoru a ukazuje celkem spolehlivě, první kostička teploty na displeji je cca 50st, a 4 kostičky, tedy polovina měření na displeji je cca 70st. Motor nedrtím pokud se teploměr nedostane do té poloviny, většinou tak po 3-7km, záleží na okolní teplotě.

jiřina142
jiřina142 napsal 29.12.21 v 11:33

ahoj Jofré,,,,,
zadní brzda je odvzdušněná,,,,já jsem tím myslel,že ta páčka zadní brzdy by mohla být už od výrobce o něco více nahoru,,,,jinak to brzdí skvěle.
akorát nevím jak bych měl hlídat teplotu motoru,jedině to co mi ukazuje displej. Asi po deseti minutách na volnoběh mám motor zahřátý a pak zapne i ventilátor,což si myslím ,že je vše O.K. Jel sem i 140 ,tak snad je vše v pořádku.Jo a ty vyhřívače si napojil přímo na baterku nebo na nějaký konektor?
dík,,,,

Jofré
Jofré napsal 28.12.21 v 21:46 10b.

Ahoj, mám první generaci s černobílým displejem a Al koly a najeto po dvou sezonách 15000km. Ten displej bych bral, ten můj je blbě čitelný, i když se dá nastavit jas asi ve 4 stupních. Spotřebu mám dlouhodobě 3,4l/100km. Zadní brzdu zkus odvzdušnit, pak by se chod měl zlepšit. Baterii v ovladači mám stále původní, ale taky mám raději připravenou 3V CR2450. Dvakrát se mi stalo, že jsem nechal ovladač viset v garáži a odjel do práce, pak se musel 15km vracet. Hlídej si teplotu motoru, už jsem měnil 2x termostat, propouštěl i za studena a já jezdil se studeným motorem a divil jsem se, že mi to cca při 120km/hod omezuje výkon.. Instaloval jsem vyhřívače Oxford aspokojenost. Jezdím pořád, např. dnes při minus 4 st. a v pohodě.

jawatar
jawatar napsal 28.12.21 v 15:11 10b.

Fešanda !