Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Kavkys
Vloženo 28.12.2021
Aktualizováno 28.12.2021

Ač jsem ji nejprve nechtěl, tak už je v garáži

Yamaha XT 660 R: Strašně se mi líbila, ale zkušení kolegové mě upozornili, že na žádné delší projížďky to není a ve finále jsem se na ni projel a měli pravdu.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly perfektní. Super pružný motor.

Motorku bych doporučil pro - Jsem začátečník, takže můžu v klidu říct, že pro začátečníka je tento stroj dobrá volba.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, zásuvka 12V, hrazda na mobil nebo navigaci.

V roce 1997 jsem si udělal řidičák na velkou moto a od té doby jsem se ke koupi velké motorky nedostal, protože bylo vždycky něco důležitějšího.
Koupil jsem minulý rok skutr Yamaha Majesty 400. Úžasný stroj, ale pořád to nebylo ono.
Ovšem letos na jaře jsem s kamarádem jel k jeho známému co prodává motorky, že tam u něj něco potřebuje. Já blbec, že sem tam vůbec lezl. Oni si řešili svoje problémy a já se zatím procházel po showroomu a koukal na motorky. Ač se mi stromek nikdy nelíbil, tak tady mě docela zaujal a tak jsem si na něj sedl různě ho prohlížel a když ty dva přišli, tak se tlemili jak na něj pořád koukám. Bylo jim to jasné a já dostal do ruky klíče a projel se na něm. No a bylo rozhodnuto.
Za měsíc mi ho přivezli domů a já si teda nemůžu na nic stěžovat.
Motor je pro mě jako začátečníka suprovej. Ovladatelnost mi taky vyhovuje. Jedinou poruchu jsem měl a to byl vypálený konektor na přední světla, takže ten jsem překlemoval a byl klid. Spotřeba mě teda hodně překvapila a to byla kolem 4 litrů což je super v kombinaci s velkou nádrží.
Zatím jse ji moc netunil, ale dal jsem tam lepší žárovky nové relátko pro LED žárovky do blinkrů, hrazdu na držáky mobilů a navigace. I když jsem měl letos zdravotní problémy, tak jsem najezdil krásných 5000km.
Do budoucna chci ještě namontovat jiné padáky a kryt motoru. Časem i držáky na kufry, ale to se ještě uvidí.
Moto se určitě nejlépe cítí na silnici, ale lehký terén taky zvládne, ale tam se moc nevydávám. Ale třeba kopec s obřím stolem a židlema u Skorošic jsem na něm krásně vyjel. Na cestování je ten stroj jak dělanej a už jsem na něm dal v jednom dni i 600km a pozadí nebolelo.

hruso25
hruso25 napsal 01.01.22 v 10:19 10b.

Mám ten maly stromček . Bol to nákup z rozumu, žiadne emócie mi tá ryža po kúpe nedala. No časom si ma ziskala svojou všestrannosťou, nenáročnostou, pohodlim a spoľahlivosťou.
Nikdy som nepatril medzi pretekarov, bližšie mi je pohodovy kochací štyl s ľadvinkou za chrbátom Kochačký po okoli, ale aj cestu na Magadan a Aliašku.
A podľa mňa je práve na to tá mašina určená.
Prajem ti, nech ti stále verne služi.

Goodji
Goodji napsal 29.12.21 v 14:06 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 28.12.21 v 13:39 10b.

Myslím si že budeš spokojený i další sezóny