Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Káreo
Vloženo 23.12.2021
Aktualizováno 21.2.2022

Tohle byla naprostá a šílená náhoda! Kapouš se mi dostal do ruky vlastně uplně náhodou ale absolutně toho nelituji!

Yamaha TDM 850: Byl jsem se na jedné podívat ale necítil jsem že je to ta \"pravá\".
Honda XL 600V Transalp: Nakonec se naskytlo něco \"jiného\" :-)

První dojmy - Z předchozí motorky (Honda NX 650 Dominátor) na mě působí jako pořádnej kus motorky, pohodlně se na ni sedí. Křeslo které je pro řidiče připravené je vážně pohodlné a baťůžek se určitě taky bude mít dobře! :-) Abych byl upřímný tak jsem ji vyzvedával na sněhu, a nemám ještě rozšířené na velké "A", takže projížďka mě hned přešla, byť mě to trochu mrzí ale zase si říkám že až bude po prvním velkém servisu, určitě nebudu litovat! :-)

Motorku bych doporučil pro - Zatím to nemohu tak uplně říct, ale myslím si že pro lidi "vyšší" postavy, možná zkušenější jezdce?

Doplňky na motorce - Padací rám - Zatím nemám
Zásuvka - Zatím nemám
Zadní kufr - hotovo (instaloval předchozí majitel)
Vyhřívané hefty - zatím nemám
Kryty páček - zatím nemám
Boční brašny/kufry - zatím nemám
Gelová vložka do sedla - zatím nemám

23.12 2021
Jak už jsem psal nahoře, bylo to opravdu šílené a strašně moc rychlé. Ale zatím ničeho nelituji, motor si přede moc hezky, estetické mouchy samozřejmě má ale zima bude dlouhá a do března času dost. Takže vám bohužel nenapíšu žádné první jízdní dojmy ale o to více se těším na nadcházející sezonu!

12.1. 2022
Tak jsem pořídil nádherné modré CNC páčky značky M-Style. Pořizovací cena byla velice zajímavá a vzhledově jsou velice líbivé! (cca 900,- za sadu)
Motorku bych měl tento týden odvézt do servisu, dostal jsem od známého doporučení na vyhlášený Aprilia servis v Litoměřících. Jedná se o firmu Kis Plus Litoměřice, tak jsem na to zvědavý až mi Al Kapouna vrátí! Počítám s "větší" investicí na začátek (cca 10-15 tisíc) ale určitě to nebudou vyhozené peníze. Kapouš potřebuje výměnu všech kapalin, prohlídku před sezónou a vůbec, potřebuje se hodit do pucu než se spolu seznámíme! Tak to je pro dnešek vše a doufám že příští report už bude ze sedla!

21.2. 2022
Tak jsem Kapouše zavezl do servisu. Mechanik moc nadšený nebyl, v tomto týdnu mají zavolat nějákou sumu, tak se křižuji a doufám že to bude něco "normálního". Hodím sem foto převozu a budu doufat, hned jak se dozvím něco více dám vědět.

findejs1310
findejs1310 napsal 12.04.22 v 09:58 10b.

Pekna Italska potvora.Taky jsem mel tu cest

Ryntyn
Ryntyn napsal 31.01.22 v 07:41 10b.

Super, pořádnej obrovskej stroj ať slouží

Jardas444
Jardas444 napsal 14.01.22 v 09:31 10b.

Gratuluji k super motorce .Na rozdíl od Varadera má tahle motorka koule. Máš jí sice komplet holou ale to určitě postupně dokoupíš. Hlavně aby ti dělala jen a jen radost. A ze začátku opatrně, není to Dominátor.

capojarda
capojarda napsal 25.12.21 v 12:54 5b.

Ahoj, modrá je dobrá- jak se říká. Já koupil taky letos a zatím plná spokojenost .

Viking1
Viking1 napsal 23.12.21 v 22:56 10b.

Super, brácho! Tahle Italka mi připomněla starý dobrý časy. Ať Ti skvěle slouží!
P.S. Zásuvka by měla být jedna sichr u podsedlovky.