Kawasaki Z H2 (2020)

Aktualizováno 23.2.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

PokyXX napsal 10.04.24 v 22:35

WadeGYTR...motorku jsem před rokem střelil, nebylo to přesně to co jsem hledal, chyběl mi objem a už mě srali český (ne jen český) rozmrdaní okresky tak jsem jel do KTM...1290 ADVENTURE...boží mašina.
Jinak za dva roky jsem najel 34 000km a řešil jsem jenom spotřebák žádná závada ani prkotina...Všiml jsem si že máš B-Kinga a když čekáš od H2 tah a sílu Lokomotivy na každej kvalt jak jsi byl do tedka zvyklej tak abys si nebyl zklamanej. Je to úplně něco jiného...kdybych chtěl nového "naháče" tak určitě novej superDUKE 1390 a nebo možná BMW R1250R...podle toho jak moc seš dospěl

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 10.04.24 v 18:14

No ako sa darí? Koľko km si už najazdil? Čo spoľahlivosť? Diki za info!

Samíc
Samíc napsal 11.08.22 v 20:17 10b.

Paráda pěkně popsány

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 31.12.21 v 01:16 8b.

konečne dlhšia recenzia! Krásna motorka, tiež nad ňou rozmýšľam Veľa šťastných km

NiLu
NiLu napsal 28.12.21 v 18:12

Moc hezky napsaný a nádherný Zedík. Ten zvuk kompresoru je boží. Přeji jen šťastné km v sedle a ať vyjdou všechny plány do budoucna.

PolarBearOne
PolarBearOne napsal 25.12.21 v 19:39 10b.

bruttopyr
bruttopyr napsal 23.12.21 v 21:57 10b.

18000km za rok? Slušná porce! Já letos skončil na 6tkm a radoval se, jak se mi podařilo dost jezdit.

Mraki
Mraki napsal 23.12.21 v 11:14 10b.

Ahoj, krásná recenze. Já jel "jenom" na H2SX a když jsem se domů vracel z testovačky na mé Z1000SX, tak mi přišlo, jak kdybych vlez na fichtla z raketoplánu. Fakt nechápu, proč to prodávaj jako cesťáka, když je to na rukách jak superbike s kapotama To zrychlení už jsem nikdy na ničem podobným nezažil a to mám na ZX10R 207 koní na klice S quickhifterem mám takovej poznatek z mého Super Duka GT. Prostě to tam chce někdy kopnout hodně rychle. Naučit se to. Tím nechci říct, že jsi to nezkoušel, nebo že to neumíš. Tak ať to jezdí.

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 22.12.21 v 18:04 10b.

Tohle bude asi moje další meta po Z1000. Ale máš pravdu..dát do Zeda 1400. Tak je to dokonalost. Jinak úžasný stroj a ať slouží

PokyXX napsal 22.12.21 v 17:20

AnihilatorCZ čau čau ...hele i když to tak možná na první pohled nevypadá, ale už nejsem takovej """střelec""" jak někdy, radši mrtví než druhý Ono se hodně věcí změnilo a taky jsem se stal tátou takže asi tak
Hele kámo až tak DTC???

AnihilatorCZ
AnihilatorCZ napsal 22.12.21 v 17:09

Ahoj, čumím jakou máš pěknou mašinu. Zase pila a něco pro tebe. Letos jsem šel do Ariky DCT, jak píšeš, něco na naše cesty a hlavně klídek a pohoda. Už jen turistika. Dobře napsáno a početl jsem si. Přeju ti hodně vysmátých km.

AnihilatorCZ
AnihilatorCZ napsal 22.12.21 v 16:56 10b.

PokyXX napsal 22.12.21 v 14:34

Díky chlapi
PSanec mě už zpráska kde kdo, práskací léta mám šťastně a hlavně ve zdraví za sebou Ducati V4 tak snad se potkáme a nerozbije se ti to když uslyšíte projíždějící kompresor

Sooky

Mavr tak taková ta počáteční euforie ke mě nedorazila aspoň ne v takovém měřítku jak to tady čtu u jiných majitelů. Ale dali jsme spolu pár tisíc kilometrů a motorka jsi mě získávala čím dál tím víc. Jo je to asi hodně ostrej sportovní naháč a spoustu věcí je předem jasných, ale třeba mě hodně překvapila u toho cestování a plány na novou sezónu jsou "velký" tak uvidíme

mavr
mavr napsal 22.12.21 v 10:36 10b.

Nejdeš na to špatně , a střízlivej pohled na motorku, ten se tady taky moc nenosí.
Tak ať Ti dělá jen radost

sooky
sooky napsal 22.12.21 v 08:59 10b.

Nadherna masina, super volba Preplnovani kompresorem na motorce nema kazdy Moto Havrda je super prodejce, plne souhlasim Trosku me pobavil komentar “vice mene masina na pohodu” Je mi jasny, jak jsi to myslel, a ze nejdulezitejsi je kdo sedi za riditky, ale vykouzlilo mi to usmev na tvari, kdyz se jedna o 200k masinu preponovanou kompresorem A skvela take ta fotka motorky na te lesni ceste, ta nema take chybu Ale proc by se nedalo zajet si na ni do lesa na houby, ze? Za me jasnych 10bodu

PSanec
PSanec napsal 21.12.21 v 16:47 10b.

Pořádná mašina,znám ji,Stejně tě na Dubí vypráskám na svým HD.Pěkný vánoce a skvělej celej rok 2022.A přece kdyby si mne chtěl vypráskat tak tu pěknou novou Ducati V4s Pikes Peak.

biosák
biosák napsal 21.12.21 v 16:40 10b.

Nádherná motorka,užívej sílu motoru

31081
31081 napsal 21.12.21 v 08:17 10b.

Na Červenohorským sedle uvařit kapalinu? Ale jinak pěkná mašina

Paulano
Paulano napsal 21.12.21 v 07:46 10b.

Parádní strojovna!

Brukev
Brukev napsal 21.12.21 v 07:34 10b.

Pecka stroj a parádní fotky ( fajn bunda ) … taky sem po ni koukal ale nějak to nedopadlo ( myslím H2,ne 4sr )

Krátkou zimu přeji a šup do Alp