Moto Guzzi V7 Racer (2014)

Vlastník AVENGER2008
Vloženo 20.12.2021
Aktualizováno 19.1.2022

Jo to krásná stylová italka a to mluví samo za sebe.

První dojmy - No šlo o zvyk jelikož přechod z R1 Big Bangu na tohle nebyl až tak snadný jak jsem si myslel. Do ruky mi rozhodně nepadla ale teď už je vše OK. Vybral jsem si ji také kvůli svému věku jelikož ve dvaapadesáti letech už na 190 koňových supersportech lítat nehodlám.

Motorku bych doporučil pro - Pro stárnoucí páprdy jako já.

Doplňky na motorce - Ne vše origo až na hefty Baracuda a cafe racer zrcátka.

Chtěl jsem si pořídit něco co prostě nemá úplně každý. No asi se mi to i trochu podařilo jelikož téměř komkoliv přijedu je to středem pozornosti až to někdy vadí.. Jezdí to krásně a zvuk to má neskutečnej. Co se týká nějakého velkého řádění to asi všichni chápou že tonení. Tohle vše mi ku mé spokojenosti bohatě stačí.

jawatar
jawatar napsal 21.01.22 v 09:18

Taky sis mohl místo R1 koupit něco,co má 350kg,38kw,hnusný obrovský plexy,plotny,rolku,chlasták,pět koženejch kufrů(věčně prázdnejch),předkopy,kšilty na světle a všude přítomné třásně!Jelikož jsi nezvolil tento hnus,co jezdí jen rovně a je bez emocí,dávám plný počet bodů!Dobrá volba a styl!Myslím,že se na ní mnoho lidí rádo podívá,je to něco jiného!

Kozička750
Kozička750 napsal 20.01.22 v 20:35 10b.

Nádhera, ]moto Guzzi má srdce. Mám rád lidi, který nejdou s davem a koupí něco odlišnýho. A tahle mašina je klenot ! Blahopřeji !

Davcoun
Davcoun napsal 05.01.22 v 06:58 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 04.01.22 v 16:46 10b.

Co dodat ...

_Jerry_
_Jerry_ napsal 27.12.21 v 21:46 10b.

Za mne jednoznacne palec nahoru.
Taky sis mohl misto R1 koupit GS s hlinikovejma kuframa a sedivy monterky...
A ty jsi poslechl srdce a koupil tuhle stylovku. Moje oblibena znacka. Takze za mne super