BMW F 900 R (2022)

Vlastník Mikeov
Vloženo 14.12.2021
Aktualizováno 18.10.2022

Je to další level, větší, silnější, dokonalejší...

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov)

Yamaha MT-09: modely 2021 se mi prostě nelíbí

První dojmy - Září 2021: Ještě jsem neměl možnost moto otestovat a vyzkoušet, prostě jsem jí chtěl a nic jsem neřešil, jsem si jistý, že zklamaný určitě nebudu. Březen 2022: Konečně teplejší počasí mi umožnilo motorku vyzkoušet. Mé první dojmy jsou daleko vyšší, než jsem očekával. Oproti předchozí MT07 jsou u F900R jízdní vlastnosti daleko jinde. Ve zkratce je to mnohem sportovnější motorka po všech stránkách.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že tento stroj by si našel u každé skupiny své příznivce

Doplňky na motorce - Dynamická ESA ( elektronicky nastavitelný podvozek )
Hlavní světlomet PRO ( přisvěcování do zatáček )
Spojler motoru
Quickshifter up and down
Rolny P/Z - SW Motech
Padáky do rámu motoru - SW Motech

Moto jsem si vybral na základě svých zkušeností s MT07. Chtěl jsem prostě něco většího a lepšího. BMW F900R byla jasná volba, oslovil mě vzhled motorky a hlavně její vybavení, volitelná výbava je opravdu bohatá. Nemyslím, že bych šlápl u BMW vedle. Je mi jasný, že na dlouhé cesty to nebude, ale to ani neočekávám, potřebuju motorku na odreagování po práci, trávení volného času a pohodové víkendové ježdění i dál za hranice kraje.

LukySima
LukySima napsal 14.07.22 v 17:44 10b.

Taky jsem po ni koukal. Moc pekna. Ta modra vypada za me lip nez ta lonska cervena. Predni spojler

RickVFR
RickVFR napsal 21.06.22 v 23:18 10b.

Dobrá voľba motorky, Určite si si týmto strojom splnil svoj sen, teda tak som si to preložil! Prajem veľa šťastných kilometrov v sedle F900R a dávam 10b

ViktorMPI
ViktorMPI napsal 24.05.22 v 11:40

S nohama jsem taky úplně v pohodě . Ze sedla si po delší jízdě občas vstanu, ale na jeho výměnu to určitě není. Chvíli jsem jel na kamarádovým enduru, na kterým se sedí jak na WC a rád jsem zase skočil na moji

Mikeov
Mikeov napsal 02.05.22 v 15:36

jawatar: první servis mám za sebou a jak si strašil, že mě probere, nějak mě ze židle nezvednul a cena 3900,- mě potěšila. Hlavně přístup všech v BMW Dycom Karlovy Vary je stále na velmi přátelské úrovni, takže za mě spokojenost.

ViktorMPI: tak jak se vejdeš s nohama? :) Já jsem zatím žádné větší problémy nezaznamenal, sportovnější posed mi zatím maximálně vyhovuje, ještě jsem se na tom nekroutil a ani sedlo mě zatím nezklamalo a to jsem byl předtím zvyklý na gelový.

Sooky: k tý velikosti bych řekl, že jsem měl strach, že mi přijde menší, ale je fakt akorát, žádný prcek to není, naživo spíš působí robustněji a to znatelně víc než MT09.

Samíc: tvojí mašinu jsem měl taky na mušce, ale nějak jsem si na ní netroufnul, přijde krapejtek ostřejší už :)

TadMad: těším se, až ji někde v té tvé barvě uvidím, hodně jsem váhal, jakou barvu zvolit, ale zlatý vidle prostě musely být :)

TadMad
TadMad napsal 10.04.22 v 12:49 10b.

Pecka bike. Taky jsem koupil letos F900R, akorát v bluestonemetallic. Mám zatím jen pár prvních jízd a musím říct, že to je neskutečný relax. Vodí se opravdu skvěle. Jsem spíš začátečník, ale rozhodně doporučuji.