renocar_unor

Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník dedikzk
Vloženo 10.12.2021
Aktualizováno 6.2.2022

Výborný stroj na dlouhé cesty i do terénu. Vždycky jsem ji chtěl a letos jsem si splnil sen.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Musím konstatovat, že jsem byl přístupem v K2 moto příjemně překvapen .

První dojmy - Skvělé jízdní vlastnosti hned od začátku mi sedla, nejdříve jsem zajížděl, ale po zajetí šlapala naplno.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, ketří chtějí i do terénu

Doplňky na motorce - Kufry TRAX , blástry, nerez mřížky chladičů, spodní padáky,

Tuto motorku jsem chtěl již dlouho, nicméně jsem musel šetřit , koupil jsem si jí v červenci 2021 a jezdil na ni do práce, ale hlavně na dlouhé výlety - Slovensko, Polsko atd... jak covidová situace dovolila. Motorka mi perfektně sedla a měl jsem z ní obrovskou radost ( moje manželka teda neměla radost vůbec ) .
Najel jsem na ni do konce řijna krásných 8 tis km. Bohužel jsem se jel 31.10.2021 projet - říkla jsem si naposled v této sezoně a opravdu to bylo naposled - tedy pro mou motorku.
Jel jsem po hlavní silnici a pán s octávkou mi nedal přednost ( neviděl mě) a vjel mi do pruhu - strhnul jsem to doprotisměru a troubil- nicméně pán přejel odbočku vlevo a chtěl tam za každou cenu - prakticky mi to poslal kolmo přede mě-tak jsem se prolít přes kapotu a motorka od auta do pole...
No naštěstí jsem OK pouze lehké zranění - kvalitní helma páteřák a oblečení zafunkovalo. Bohužel motorka je totálka . Už se měsíc handrkuji s pojišťovnou atd. nic moc ...a nikomu to nepřeju.

Takže pokud bych neměl tohle setkání určitě bych tady psal další kladné recenze na tento stroj ...

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.01.22 v 18:58 10b.

jj je decentnější .. stříbrnej dekl na nádrži je černej a černý ráfky .. barevně promáklejší

dedikzk
dedikzk napsal 25.01.22 v 14:35

jasně stejně ATAS černá 2022 - je matná a taková černější, ale to já rád

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 24.01.22 v 19:59

tak super.. a do ceho jsi sel? atas 2022? barva?

dedikzk
dedikzk napsal 21.01.22 v 14:57

Tak nakonec po 2,5 měsíci vše uzavřeno a viník potrestán pokutou a hlavně peníze od pojišťovny dorazili Správní orgán rozhodl a viník se neodvolal. Už ty prachy ale nemám poslal jsem je na Vrbovku na novou Afriku
Chong-ano pokud bych měl na pána telefon ( nikdo ti ho nedá -protože GDPR) asi bych mu taky od plic něco řekl ...
Je to neuvěřitelná doba - lidi se chovají jak hovada a udělají chybu a nejenom že se neomluví, ale ještě se snaží z toho co nejvíc dostat ... No každopádně sem teď odborník na pojistné plnění a postup při nehodě... doufám, že už to nebudu nikdy potřebovat.
Všem děkuji a až bude nová AFRIKA tak ji hnedka tady založím

Chong
Chong napsal 07.01.22 v 20:46 10b.

Fakt krásná motka, smutnej příběh a to jak s pojišťovnou tak s nárazem do plemenného čecha (co jsi popsal s pojišťovnou tak tohle udělá jen opravdové hovado)... Asi bych mu zavolal a vysvětlil mu znění paragrafu "pojistný podvod" s tím že jako jedna z poškozených stran (vyšší pojistné, a byť je to hodně pofiderní tvrdit) bych mu doporučil jeho jednání velmi rychle stornovat.. asi by to bylo rychlejší, než se nahdrkovat s pojišťovnou. Upřímně jednou mi někdo v něčem podobný příběh autonehody z koncem pojistného podvodu vyprávěl, ale fakt si teď nemůžu na nic podstatnýho z toho vzpomenout. Jen to jak jsem se chlemtal že si pěkně tou svou ten maník lží zavařil... Hlavně že jsi byl OK a držím palce ať tenhle příběh má co nejrychleji co nejlepší konec.