Moto Guzzi Griso 1100 (2006)

Vlastník BeardyGem
Vloženo 6.12.2021
Aktualizováno 13.12.2021

V lepším stavu, než když sjela v Mandelu z linky ?? Jen si časem seženu originální výfuk, i když má tenhle veeeliký koule ??

Motorka koupena od FK3 (Trutnov) - Úplně nejvíc spokojenej. Předchozí majitel byl vstřícný srdcař a puntičkář. :)

Moto Guzzi Sport 1200 4V: Ani nevím … majitel super a fér, jen ta motorka mi přišla trošku chabrus na spojku + nepřekročila taková ta jiskřička od srdíčka

První dojmy - Hned do ruky? Ne ne. To není rejže. Tohle se pilotuje srdcem. … a ještě to chce občas i trochu síly. Ale gdo jednou zkusí MG, mění pouze z iracionálních důvodů -> manželka, děti, nevkus ?

Motorku bych doporučil pro - Pro dospělý kluky se stylem ???

Doplňky na motorce - Pár demontovatelnych drobností

Profil prodejce … ten to asi popsal nejlépe. Za mě po vlastnictví Califa 1100, LeMans 1100 opět návrat k trochu radikálnější motorce. Na druhou stranu nic nebrání masochistům na ni cestovat :) Ale je to spíš holka na víkendové pojezdy.

pkKun
pkKun napsal 10.05.22 v 22:25 10b.

10b za vkus a příjemný popis . Doksy, tam jezdím celkem pravidelně na V8, mohli bychom někdy na Benzině dát kávu

spike-cz
spike-cz napsal 19.12.21 v 15:40 10b.

kráska

Paulano
Paulano napsal 13.12.21 v 17:05 10b.

Snekofon
Snekofon napsal 13.12.21 v 06:27 10b.

Griso si zaslouží 10b. - z moderních motorek mě uchvátil a navždy se zapsal do paměti začátkem devadesátých let Monster a pak Griso...za tu dobu od vydání prvního Monstra v roce 1993 uteklo už skoro 30 let, byly vydány mraky motorek v různých generacích, ale jen tyto dvě bych si dal do obýváku jako kus umeni

Sedlsson
Sedlsson napsal 10.12.21 v 19:42 10b.

Griso je, dle mého názoru, ta nej Guzza ze všech, ten design si nespletete s žádnou jinou moto. Gratulace.