Honda CMX1100 Rebel (2021)

Vlastník malepivo
Vloženo 29.11.2021
Aktualizováno 29.11.2021

Rebel?Rebel!!! Klame tělem

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - nízká, pohodová, obratná motorka, co zaujme vzhledem, zvukem, ani čopr, ani naháč, prostě cruiser

Motorku bych doporučil pro - Motorku vidím pro svou váhu a ovladatelnost pro malé postavy, spíš pro holky.

Doplňky na motorce - originál snížené sedlo, nosič+kufr

Po letech strávených na Vulcanu S nastal posun k vyšší kubatuře a v mém případě návrat ke značce Honda. Před lety mě malý Rebel zrovna nedostal ale po přečtení recenzí na jedenáctku následoval výlet do Dobřichovic, kde jsem měla možnost otestovat, jestli při svých 156cm dosáhnu na zem. Ke svému štěstí dosáhla a bylo rozhodnuto.Dilema jestli DCT jo nebo ne nepřicházelo v úvahu, protože řadit jsem si na vulcanu zvykla.Jen s dostupností to bylo ouvej a tak jsme museli pár týdnů počkat.Že to nakonec nedopadlo podle mých představ se tu nebudu rozepisovat, ale právě v Letech mi dohodili prodej sotva zajeté motorky, kterou akorát její majitel vyzvedával z 1.garančky tou dobou již zamilován do Triumpha.To bylo v srpnu a od tý doby máme najeto spolu nějakých 3000km.Pokud se mám držet strohých fakt, tak jediný co mě na té motorce štve je relativně malý nájezd.Ta bandaska prostě mohla být vzhledem k obsahu a spotřebě 5l větší.Úložný prostor pod sedlem narozdíl od vulcana něco málo pojme a přístup k němu je taky mnohem lepší. Brzdí to a svítí to
Jezdím sama takže sedlo spolujezdce šlo dolů a dozadu putoval nosič z vulcana a kufr.Není to extra hezký ale je to praktický.Ještě mi zbyly i boční plasťáky ale čekám až se kamarádi od shadu předvedou a vymyslí na tenhle model 3P system nosičů, protože si od začátku doma lámem hlavu jak tam něco bytelného narvat, když tam celkem ty tlumiče vzadu překáží .Dá se to řešit origo taškama ale já potřebuju něco co se dá uzamknout.Vzhledem k absenci jakékoliv větro-dešti ochrany, motorce potažmo jejímu vodiči bude lépe mimo dálnici (ne že by ji člověk cíleně vyhledával ale občas se pro přesuny hodí)protože ty turbulence do hlavy dlouhodobě příjemný nejsou. A plégem tomu nechci kazit vzhled nebo jsem spíš ještě nezahlédla takový aby se mi na té motorce líbilo. Přes zimu se budem hluboce zamýšlet jak tam napasovat mazání řetězu Cobra Nemo, protože zrovna na tohle tam moc místa není.

hansdorf
hansdorf napsal 06.12.21 v 08:10 10b.

Zkus se podívat na ebay-kleinanzeigen , zrovna tam někdo nabízí uzamykatelné brašny Hepco-B.i s držáky za 299€. /Honda CMX 1100 Lederkoffer Ledertaschen Hepco & Becker mit Halter/
Přes ebay jsem už protáhl pár věcí a vždy v poho.
Doprava-připočti max. 20€.
Ať se daří.

Komik64
Komik64 napsal 04.12.21 v 13:59 10b.

Nenech si do toho moc kecat. Zase tak úplně strašně ty kufry vypadat nebudou a když chceš pořádně uzamykatelný, moc toho asi nevymyslíš (i když už jsem viděl i třeba "kožený maskování" uzamykatelnejch pevnejch kufrů, ale stejně to nebylo nic moc...). Mně se naopak líbí, že Ti jde především o funkčnost - pozérů jezdí dost...

tonda0
tonda0 napsal 03.12.21 v 09:25 8b.

Ať dělá samou radost. Jen ten zadní box ji fakt nesluší. Chtělo by to místo něj něco stylovějšího.

PSanec
PSanec napsal 01.12.21 v 12:24 10b.

Pěknej japonskej čopr ,který to umí i v zatáčkách.

Tiboon
Tiboon napsal 01.12.21 v 07:51 10b.