Suzuki DL 1000 V-Strom (2018)

Vlastník Chabra
Vloženo 25.11.2021
Aktualizováno 25.11.2021

Pohodlná, moc pohodlná, slabší ale dobře vybavená motorka do rodiny na delší výlety.

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Na mne moc vysoká, těžká a drahá
Aprilia Caponord 1200: Stromek byl dřív

První dojmy - První pocit dost překvapení, motor tahá hodně odspodu, docela to jede, perfektně zatáčí a ještě lépe brzdí. Pak ale trošku nadšení ochablo, motor dál už moc tahat nechce a navíc se to dost třepe když se to vytáčí, ale o závodech tenhle stroj fakt není a nebude.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou vyhřívané rukojeti od Suzuki, Laděný výfuk Leo Vince a originální boční kufry.

Stromka jsme si vybrali na delší trasy tam kde současný Fazer už dýchal z posledního hlavně ohledně nosnosti. Od Stromka si slibujeme větší pohodlí a jistotu na horších cestách a hlavně možnost naložit ho jak náklaďák.
Máme ho teprve chvíli, tak se nedá moc hodnotit, ale první kilometry vypadají hodně slibně.
Kde dost bojuji je výška, kde se při mých 172 cm je to docela sranda, obzvlášť s batůžkem.
Uvidíme jestli to zkusíme tak jak je, nebo přešijeme sedlo.

Goodji
Goodji napsal 03.12.21 v 16:16 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 26.11.21 v 16:37 10b.

Pohodlí a pohodové cestování bude

SLAY
SLAY napsal 25.11.21 v 21:09 10b.

hezkej stroj v černé mu to sluší .Jo přechod z Fazera na cestovní enduro je "složitej" taky jsem to zažil a doteď se mi někdy po tom zátahu a skvělejch brzdách zasteskne.