Honda VFR 800 (2013)

Vlastník PCZ
Vloženo 24.11.2021
Aktualizováno 24.11.2021

Jinou motorku jsem nezvažoval, o vfr jsem snil už několik let.

První dojmy - První dojmy? Naprosté nadšení, když ti v 6000 otáčkách motorka vystřelí změní zvuk, tomu říkám placnout bejka ale zas samozřejmě jsem začal opatrně protože mi všichni okolo říkali, jsi na to starej, nedovedu si tě na tom představit atd atd.

Motorku jsem si koupil jako druhou i když původně měla být první ale to by bylo na dlouhý psaní ? Dovezl jsem ji v srpnu 2020, dojezdil sezónu a přes zimu zrenovoval kola, vyměnil jsem gufera ve vidlicich, aplikoval zadní kufr, pár nových polepů, samozřejmě olej filtry. Letos na jaře novou stk a hned po ní zpět výfuky Delkevic, ty byli k moto při koupi i s bočními kufry. Věřte mi že s tímhle laufem jste o level víš ?. No a letos jsme jen jezdili, co dodat? Vše už bylo napsáno vámi majiteli tohohle stroje.

LesaPáán
LesaPáán napsal 07.12.21 v 20:57 10b.

Mám crossrunnera druhé generace a jak říkáš VTEC je super. Kašlat na názory o věku. Člověk je tak starej jak se cítí. Přeji spoustu šťastných kilometrů.

Gahan37
Gahan37 napsal 26.11.21 v 16:21 10b.

Bacha na to jestli má Delkevic homologaci pro ČR….
Co si pamatuju tak nemá….
Jinak červená pro vfr asi nejhezčí barva.

freccia_rossa
freccia_rossa napsal 25.11.21 v 20:27 10b.

Nádherná mašina. Tvrzení, že pro můj věk se hodí chopper také neobstálo. Mám jinou krevní skupinu. Užij si to co to dá a hlavně bez karambolu.

Paulano
Paulano napsal 25.11.21 v 07:48 10b.