Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník kanam
Vloženo 23.11.2021
Aktualizováno 1.2.2023

krásná...
Když jsem Africu viděl poprvé na živo na motosalonu tak jsem si říkal to je sen... no a teď jsem si ho splnil ...

Motorka koupena od VSmoto98 (Lhotka)

KTM 1090 Adventure R: ani nevím...

První dojmy - První dospělá motorka po období Jawiček všech možných druhů a kubatur bylo BMW F650GS. Po ní přišlo varadero. Obě tyto motorky byly skvělé i když každá úplně jiným způsobem. Když jsem se poprvé svezl na africe tak jsem se nemohl zbavit dojmu, že je to skvělý mix právě těchto dvou motorek.

Motorku mám od dubna. Koupenou od VSmoto u Vsetína -dobrá zkušenost, seriozní jednání. Měla najeto 18.000 km a byla v krásném stavu.
K dnešku mám najeto nějkých 24.000 km takže se ještě pořád tak trochu očicháváme.
Co se týká problémů tak jsem řešil pouze problém se startovacím tlačítkem. Zde mi pomohli servisáci z MORAVAMOTORS Val. Meziříčí. Hned po popisu závady věděli v čem je problém a ochotně poradili jak jej vyřešit, za což jim tímto děkuji.
Nějakou vetší recenzi snad vypotím přes vánoce...

BedazBrd
BedazBrd napsal 07.04.22 v 21:08 10b.

Krásná motorka, máme to podobné, já jsem se taky zaláskoval na první pohled. Hodně radosti z ježdění a vždycky šťastný návrat.

T_G
T_G napsal 02.02.22 v 09:07 10b.

super, ať slouží

Miklasek
Miklasek napsal 01.12.21 v 13:57

Ahoj, moc pekný kúxok. Uvažoval som o litrovej Afrike a v podstate som sa pre 1100-vku rozhodol kvôli prkotinám. Tak nech aj naďalej robí radosť!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 25.11.21 v 22:47 10b.

31081
31081 napsal 23.11.21 v 10:36 10b.

Pěkná