Moto Guzzi V85 TT (2021)

Aktualizováno 4.5.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 38 záznamů

Jirka_DL4
Jirka_DL4 napsal 26.04.22 v 22:02 10b.

Podas
Podas napsal 25.04.22 v 17:47 10b.

Jo máš to fakt hezzký

Stoupa162
Stoupa162 napsal 16.04.22 v 11:36 10b.

Skvělá recenze taky mně totálně dostala byl jsem si jí projet v první kozí v Sušici (mimochode parta skvělých lidí) a od té chvíle jí nemůžu dostat z hlavy takže ve středu si jedu do Sušice pro svou V85TT travel

wi_tack
wi_tack napsal 04.04.22 v 10:36 10b.

Mašina parádní a moc pěkná recenze V budoucnu asi taky přibude V85TT do naší garáže

findejs1310
findejs1310 napsal 23.01.22 v 14:34 10b.

Ten travel je prostě božíííí
Krasavica co mě nedá spát.

Sali750
Sali750 napsal 17.01.22 v 20:26 10b.

Díky za recenzi. S K2moto souhlasím. Chtěl jsem tam koupit moto, ale ten arogantní a nepříjemný přístup mě naprosto odradil. Motorka je nádherná brzy už bude taky doma :) už jen to jaro.

Markádo
Markádo napsal 12.12.21 v 10:55 10b.

Tomu říkám super recence ,žádné omílání všeobecně známých faktů!
Krásná motorka ,chápu,že chytla za srdce ..
Ať dělá jen radost... a šťastné návraty

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 29.11.21 v 15:49 10b.

Prima čtení, mám podobně, první sezónu a něco přes 5000 km najeto. Musím se dokopat taky něco napsat.

marin35
marin35 napsal 27.11.21 v 19:21 10b.

To je krásná mašina

vitik
vitik napsal 25.11.21 v 07:19

PavelSn napsal 24.11.21 v 13:32 9b.
Taky mi jeden vypad..Když jsem tam ten novej mlátil kladivem, divil jsem se jak je to možné
Honzus-pěkná motorka i recenze
Traki- měnil jsem si olej sám v 5800, tedy asi po 4300km od první garančky v 1500, no a tekla z toho hrozná černá břečka. Jak je ho málo, tak se ten olej v motoru víc nalítá a nadře. Dík za info o té zkoušce, to jen potvrzuje, že v Sušici měli pravdu s tím půlením intervalu

penous
penous napsal 24.11.21 v 22:38 10b.

Hezky napsáno a hlavně až po nějaké době kdy se vlastně až dá motorka hodnotit.

rudirt
rudirt napsal 24.11.21 v 19:37 10b.

Recenze jiných (a rádoby odborníků) před koupí motorky by měla být jen
jakýsi trochu poradní orgán...
Nic nenahradí zkušební jízda! Taky jsem zkusil V85TT - a chytil ten bacil guzzííííííí
Moc hezká recenze, jasných 10b. a přání spousty pohodových km
a VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!!!

PavelSn
PavelSn napsal 24.11.21 v 13:32 9b.

Správná volba, tak ať slouží, u těch urban kufrů si kontroluj spodní čepy umí … vypadnout jinak jiné minus jsem neobjevil ???????

KennyL
KennyL napsal 23.11.21 v 19:33 10b.

Skvěle napsaná recenze. V týhle barvě krasavice.

33.petr
33.petr napsal 23.11.21 v 19:25 10b.

Italskou motorku prostě ničím nenahradíš,pěkná recenze...

Mašer.
Mašer. napsal 23.11.21 v 16:48 10b.

Pěkné počtení. Také kolem ní kroužím, jako sup, na jaře jí chci vyzkoušet. Tvoje recenze mi dost pomohla. Dík

TonyR
TonyR napsal 23.11.21 v 16:12 10b.

Pěkně napsané, snad bude dělat radost hodně dlouho

Drpa
Drpa napsal 23.11.21 v 14:45 10b.

Super, mam obdobný pocity z této motorky

millis21
millis21 napsal 23.11.21 v 09:12 10b.

Peknej kousek a doladenej...Taky jsem o V85 uvazoval ale vzhledem k financim jsem sel do Stromka. At to jezdi

MarioV2
MarioV2 napsal 23.11.21 v 08:25 10b.

Pěkně sepsané, paráda, a samozřejmě pěkný stroj! Za jasných 10.

Honzus75
Honzus75 napsal 22.11.21 v 23:57

@all průběžně díky všem za milá slova

Petr7474
Petr7474 napsal 22.11.21 v 23:51 10b.

Líbí se mi, když se o motorce dočtu taky nějaké užvatelské informace

dekel
dekel napsal 22.11.21 v 13:55 10b.

Je to paráda keď natrafíš na tú pravú Pekne napísané Prajem veľa šťastných km

trsíno
trsíno napsal 22.11.21 v 12:19 10b.

Parádní recenze. Sám mám tento stroj sice asi jen měsíc a zatím najeto něco přes 600km, ale potěšení je velké jak při jízdě, tak i při okukování. Přeji mnoho pohodových kiláčků a třeba někdy na cestě, uděluji samozřejmě 10.

vencysta
vencysta napsal 21.11.21 v 22:22 10b.

Skvělá motorka i recenze

hansdorf
hansdorf napsal 21.11.21 v 21:01 10b.

krásná motorka, poctivý a osobitý popis někoho, kdo na to má, co dodat ? 10 !
Ať se daří i nadále.

traki
traki napsal 21.11.21 v 20:37

Honzus75 - každej to má jinak, mě zase víc vyhovuje ta kolébka, ttéčko je první motorka kde jsem se setkal s touhle koncepcí, ono by možná stačilo, kdyby to překlapnutí mělo tužší chod. Ještě k tomu oleji - já jsem motorku popadl v Sušici a s Jirkou jsem to dohodl při garančce takhle: po 5000 km si to vyměním doma a po dalších 5-ti se bude měnit u něj až pojedu na servis předepsaný výrobcem. Je pravda, že ten nájezd není žádná sláva, ale na druhou stranu jsem za to položil přes 3 kila, který jsem si vydělal rukama při pískování, tak nebudu řešit 15 stovek za tu výměnu, to je prkotina v celkovým kontextu. A jak jsem psal mám bohatý zkušenosti s životností oleje díky tý práci na BPS a vím co dokáže přejetý motorový olej. Jo a ta garančka v Sušici stála 3500 a to jsem si bral ještě olej a filtr na tu výměnu doma - někdo tu psal, že v Práglu to je za 5500 u jedněch a za 4500 u druhých. A když už takhle píšu - mohu se zeptat ne dvě věci - blástry Givi je to znát na prackách? A ten Zard - pouze lepší zvuk nebo je tam znát nějaký koník navíc? Kat jsi tam nechal - nevím jak se v Rakousku tváří na ty trubky místo katu, chtěl bych se příští rok taky podívat na ten Grossglokner a nechtěl bych, aby mě tam benga vykostili.

Honzus75
Honzus75 napsal 21.11.21 v 19:57

@traki s tím olejem nevím, asi mám fakt kliku, ale jak jsem psal najeto od výměny 2800 km včetně Alp, kde rozhodně Guzza dostala za uši a olej pořád na max jinak samozřejmě olej vyměním dřív a kdyby až do 10000, tak se stejně trocha doleje a naředí se novým, tak ta kvalita zas trochu vzroste, ale pokud je dobrý prodejce, tak prostě na olej upozorní a pokud není člověk ignorant, tak si to ohlídá (doufám, že Guzziny kupuje ignorantů minimum ), dálková světla mně vyhovují maximálně, nikdy jsem si je teda omylem nezapnul a to přepínání pohybem dopředu je pro moje ruce ideál, ale měl jsem to tak i na Shiveru a vyhovuje mi to, rozhodně víc než kolébka, co jsem měl na jiných bajcích. A uchycení krytů výfuku mi přijde OK, závitová spona a inbus, vepředu je to v kombinaci s objímkou pro nastavení polohy viděl jsem mnohem větší zvěrstva na věhlasných japonských strojích Nicméně to jsou fakt prkotiny ve srovnání s tím, jak ta motorka funguje jako celek a jaká je na ní pohoda

traki
traki napsal 21.11.21 v 19:24 10b.

Pěkná recenze, pravdivě popsaná motorka, mohu to z vlastní zkušenosti potvrdit, od června letošního roku jsem spokojeným vlastníkem. Snad jen k tomu oleji - při normálním pohodovým cestování po republice si motor nebere nic, ale - vzal jsem ji i do Jeseníků na to slavné Červenohorské sedlo a tam dostala lehce za uši a to už si malinko polkla cca 1,5 deci oleje. A ta olejová náplň 1,8 litru je opravdu malá, to je bez diskuze. Já osobně dělám na BPS a motorový olej odtud posílám na rozbory do laboratoře do ALSu v Praze, tak jsem si to tam vyjednal i pro motorku po 5000 km. Výsledek je jednoznačný - maximální životnost je cca 7000 km, předepsaných 10 od výrobce je mimo mísu, tak to prostě je. Se životností oleje jsem si díky tý BPS užil až až, kdy jsem se dostal z 250 Mth v minulosti až na 3000 Mth v současné době, tak si troufnu tvrdit, že vím o čem mluvím. A ještě jednu necnost ta motorka má - ne příliš šťastně umístěné přepínání dálkových a tlumených světel - lehce si do něj člověk cvrkne ukazovákem a klapne tam dálkové. Naštěstí při denním svícení to nereaguje, při použití standartního osvětlení si to musím hlídat. Jo a uchycení bočních krytů na svody výfuku - to si asi v Mandelu dělají prdel, to je fušeřina. Ale jak se říká - hoď po mě kamenem kdož jsi bez chyby - jsem rád, že jsem popadl zrovna tenhle stroj, na pohodlné cestování to je jako dělané.

Goodji
Goodji napsal 21.11.21 v 17:51 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 21.11.21 v 16:07 10b.

Ona je prostě nádherná Pokaždé když ji vidím musím se jít podívat, barevných provedení mnoho, tohle se mi taky zamlouvá MG je moje srdcovka a než prišla V 85 tak i Stelvio.Snad se mi jednou povede ji vlastnit.Tvoje recenze je konečně jiná než ostatní, ano záleží jak komu moto sedne ale psal jsi pocity a i neřesti neboli negativa, to se cení, přeju hodně krásných zážitků

Mann
Mann napsal 21.11.21 v 12:01 10b.

To na první pohled neviditelné vábení bývá nejsilnější což člověk pochopí až posléze Fakt pěkně a smysluplně napsaná recenze Přeju jen ty nejzajímavější cestičky

biosák
biosák napsal 21.11.21 v 10:40 10b.

Supr motorka,užívej

Milan1963
Milan1963 napsal 21.11.21 v 10:32 10b.

Motorce 10 a recenzi taky 10. Jenže 20 nejde, tak těch 10 bodů, a přání samých pohodových kilometrů.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.11.21 v 10:23 10b.

parádní stroj.

Matesimo
Matesimo napsal 21.11.21 v 10:22 10b.

dobře popsaná motorka,moc hezká, super vybavená

jardusking
jardusking napsal 21.11.21 v 10:06 10b.

Jsou v životě věci, které se ti mají priplest do života a vše najednou začne dávat smysl. Honzo, mám pocit, že tohle se ti stalo s Guzzi V85TT. Ať tě pořád tak baví a smekam před uměním italských inženýrů dát několika trubkám a hliniku takovou duši... Moc pěkně napsané a jsem rád, za tyhle autentické recenze. Serte na objektivitu, motorkářeni je vždy subjektivní záležitost. Nejde dát jinak než plných 10 bodů

DejvGSR
DejvGSR napsal 21.11.21 v 08:52 10b.

Moc pěkná recenze. Stroj krásný a v téhle barevné kombinaci prostě TOP.