Yamaha Tenere 700 (2021)

Vlastník Svaca04
Vloženo 17.11.2021
Aktualizováno 2.3.2022

Splnila všechny mé očekávání, lehká, mrštná, ideální na výlety mimo cesty. Oproti GSA je to enduro do lesa?

První dojmy - Motorka ihned padla do ruky. Oproti GSA samozřejmě schází kroutak i výkon, ale na to proč jsem si ji pořizoval je úplně ideální. Nahodit válec zabalit spacák a vyrazit cestou necestou.

Doplňky na motorce - Padací rámy, plotna pro válec, vyhřívané rukojeti, boční držáky tašek, a nějaké další drobnosti, laděný výfuk Dominátor, držák SPZ, kryt předního světla, rear Oxford bag

Univerzální věc neexistuje, ale tahle motorka se tomu blíží, za mě je to tedy stroj použitelný pouze pro jednoho ( jako všechny motorky ??). Když chceme vypadnout na víkend ve dvou tak se opráší GSA udělá se z toho autobus a může se jet. Trenérka je ideální pro jednoho s lehkou bagaži, nebo úplně bez s vymetat co nejvíce nespevněnych cest.

Mann
Mann napsal 03.12.21 v 09:39 10b.

"Univerzální věc neexistuje." To je pravda. ale jen částečně poněvadž toto je pro jízdu bez spolujezdce v mých očích nejlepší univerzál poslední doby Ať se práší od koleček

Paulano
Paulano napsal 24.11.21 v 07:22 10b.

Vlnič
Vlnič napsal 18.11.21 v 17:30 10b.

Tak tak, Tenerku mám rád. Přeju plno krásných zážitků. Máš ji pěknou

MartasUS
MartasUS napsal 18.11.21 v 09:29 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 17.11.21 v 19:00 10b.