Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom (2014)

Vlastník Simekpet
Vloženo 12.11.2021
Aktualizováno 15.3.2022

Pěkný lowrider pro dvoumetrový lidi... a nechcete aby to byla klasika.

Motorka koupena od Soukromé osoby

Yamaha XV 1900 Raider: Nějak se mi líbí víc a mám rád tachometr na řídítkách

První dojmy - Mnoho místa i pro batůžek, kufry, ruce, nohy. Výkon a rychlost. Pozoruhodná ovladatelnost při té délce, nízké těžiště mezi koleny chválím. Motor má hlad po otáčkách a spolu s dlouhými kvalty je fakt rychlá až mi to chvíli vadilo.

Motorku bych doporučil pro - Pro obr chlapa, který nechce investovat mailant do HD, když na to sedne sem tam. A nechce nablejskanej klasik.

Doplňky na motorce - Březen 2022 ke spokojenosti instalována menší predni kladka řemene, aby vyléčila ten neduh s dlouhými kvalty, vyguglil jsem to na americkým fóru Xvs 1300. Použita 30tizubá z midnight star, objednána z USA, v Evropě zrovna nebyla. Teď je to teprv ono. Doporučuji.

Mnoho místa i pro batůžek, kufry, ruce, nohy. Výkon a rychlost. Cestování na dlouhý trasy dobrý, spolujezdec si na zmenšený custom sedlo nestěžuje.
Strááášně dlouhý řazení. Pozoruhodná ovladatelnost při té délce, nízké těžiště mezi koleny chválím. Ale...není to stroj do serpentýn! alespoň do těch utažených, velmi nízké sériové stupačky vám to vysvětlí. Motor má hlad po otáčkách a spolu s dlouhými kvalty je fakt rychlá až mi to chvíli vadilo. Oproti Vulkánu, co jsem měl, trochu víc papinkáme, nějak si na to nezvyknu, malinká nádrž pojme 12 litrů a rezerva pod sedlem 3 litry, tankuju co 200 km. A náklony, furt škrtám, inu lowraider...

kawa1931
kawa1931 napsal 12.02.24 v 19:11 10b.

Souhlas. Ale 28-zubová je lepší. To je potom palba. Ale někomu by mohlo vadit že to potom nejede 170 km/hod. Velká spokojenost ??

Althedien
Althedien napsal 05.05.22 v 18:52 10b.

Ďakujem za hodnotenie, tiež máš krásny stroj bol som kúsok od kúpy taktiež Strykera, z Poľska, ale ma odradil náš byrokratický systém prihlasovania dovezeného stroja

žižala.
žižala. napsal 18.11.21 v 16:53 10b.

Supr kousek.

pkkaca
pkkaca napsal 16.11.21 v 02:10 10b.

Paráda

walda1
walda1 napsal 15.11.21 v 19:16

Super fotky tak ať slouží teď už za deset