Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník capojarda
Vloženo 5.11.2021
Aktualizováno 5.11.2021

Pěkná ,pohldná a silná moto. Idealni na cestování i ve dvou za příznivou cenu. tím splnila moje požadavky.

Cagiva Navigator 1000: nebyla v nabídce a caponord me víc oslovil vzhledem

První dojmy - První zkušební jizdy trochu nervozita, ale v podstatě mi hned sedla ergonomií. Sedlo jako gauč .-). Výkonu dostatek, motor takový rachoťák ale pod plynem je to krásný zvuk i bez laďáku, Opticky a pocitově je velka, ale po rozjezdu se ta váha ztratí.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padací rám, přídavné světla, držáky origo kurů, 2x USB+ voltmetr

Nejsem žádný moto odborník, něco málo jsem najezdil na Jawce 350, MZ 150 a cca 5 roků jsem sedlal Biga 750. Styl cendura mi docela vyhovuje- dojedu kam chci, kam zvladnu a je to o pohodové jízdě , jen jsem už chtel neco min 800ccm a výkonově víc než Big. Caponord se mi historicky libil už od začátku výroby takový ideal ale v době kdy jsem pořizoval Biga byl na me drahý, ted jako ojetina je to cenově dostupné a myslim pořád dobré svezení.
Koupil jsem stroj už s vyřešenýma bolístkama- rychlospojky, regulator, konektor pod sedlem.
Zatím se s Caponordem sžívám - doposud jen pozitivní zkušenost.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.11.21 v 16:18 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 06.11.21 v 01:18 10b.

pěkný kousek, když už znáš BIGA tak tě nic nepřekvapí a bude tě bavit, já mám oba s spokojenost