CFMOTO 650MT (2021)

Vlastník NuMira7005
Vloženo 5.11.2021
Aktualizováno 5.9.2022

Skvělá jednoduchá motorka pro pohodáře, cestovatele a lidi, kteří nepotřebují mít na kapotě nejznámější značky světa.

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden
Kawasaki Versys 650: důvod neuveden

První dojmy - Motorka hned padla do ruky, výborné řazení, citlivost plynu, příjemný posed. V nižších otáčkách se lehce třepe přední štít, cože je asi u této kubatury obvyklé. Při otáčkách na 2500 vibrace zmizí.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro pohodáře, cestovatele i ženy, protože lze upravit na nižší sedlo.

Doplňky na motorce - Padáky jsou mohutné. Někomu se líbí, někomu ne. Mně osobně se líbí a při pádu by zřejmě hodně zachránily. Motorka má dva boční kufry, které lze velmi jednoduše odpojit.

Měl jsem dříve Kawasaki ZX-9R Ninja, vysloveně vybízela k tomu otočit plyn naplno a dát tomu kotel. To je ale cesta k tomu, jak dlouho na silnici nepřežít. S věkem se člověk zklidní a jsem rád, že je to tak i u mně. Proto jsem si vybral cestovní enduro CF Moto 650 MT. Motorka se jednoduše ovládá, má příjemné sezené, výkon dostatečný, i když to ještě nemohu vytáčet, protože motorku zajíždím . Prostě je to dobrá motorka za skvělé peníze. A dokonce za mě sedne i manželka, což se u Ninji nestalo . Jinak motor je výborný, dobře reaguje, ale je potřeba ho držet nad 2500 ot/min. Řazení je přesné, vše jak má být. Častěji se spouští ventilátor na zchlazení motoru, ale to není nějaký problém. Posed je příjemný, nic z něj nebolí. Brzdy super, jsou citlivé a reagují hned. V současné době nemohu říct nic špatného, velmi příjemná motorka s nízkou spotřebou a zárukou 5 let ! To jsou důvody, proč jsem si tuto motorku koupil. U jiných značek by takto vybavená motorka stála min. o 80tis. více.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 06.09.22 v 08:05 10b.

Souhlasím.Na dovolené jsem měl možnost zkusit větší sestru..a pokud bych chtěl novou motorku proč ne.Spokojenost.Ať slouží.

callowsick
callowsick napsal 06.09.22 v 07:13 10b.

Goodji
Goodji napsal 08.11.21 v 06:07 10b.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 07.11.21 v 09:48 10b.

Pěkná motka,dobře napsané,víš co chceš Sršen z ní byl taky paf

Paulano
Paulano napsal 05.11.21 v 13:43 10b.

Pěkná