Babetta 210 (1985)

Vlastník Medved2
Vloženo 1.11.2021
Aktualizováno 26.11.2021

Další kus do garáže. Řekl jsem si, že jí u toho pána co ji nabízel nemůžu nechat.
Tak mi bude v garáži překážet další model. třeba to někdy budoucí vnoučate ocení.
Třeba ji vezmu na houby.

První dojmy - Našlápnu a jede. Nic jiného nechci. Ani nečekám

Motorku bych doporučil pro - Každého

Doplňky na motorce - Jiný karburátor
Výfuk
Tlumiče
Světlo

Dostal jsem se k ní náhodou.
Je upravena.
Provedene zkouška rychlosti na radaru v obci, protože nemá tachometr.
Rychlost na rovině opakovaně 55Km.
Na Babetu mi to připadá dost, ale sám nevím kolik jezdí standardní kus, protože jsem na něm nikdy nejel.

Leatherboy
Leatherboy napsal 25.01.22 v 13:31 10b.

Super! Radost přece dělají věci, které si člověk koupit nemusel, ale prostě jenom chtěl. Super úlet na dvou-metrovýho habána, gratuluju.

hruso25
hruso25 napsal 02.11.21 v 19:31 10b.

Všetko čo je nad 50 km/h je u 210 bonus a nadštandard.
Babetta ma povesť poruchoveho stroja.
Ako člen spolku majiteľov toho pekelneho stroja môžem čestne vyhlasiť, že tie mašiny sú presne tak spoľahlivé, ako sa o ne stará ich majiteľ a nie su o nič viac poruchovejšie ako ich rovesníci z doby budovania socializmu.
Ono nerozumieť spojkám na babette je ťažšie priznať, Ľahšie a jednoduchšie je na babču nadavať.
Ak nenecháš zhrdzavieť nadrž, tak ti bude 210 verne slúžiť. Maximalne budes musiet raz za rok vyčistiť karbec a odmastiť spojky.
Ja karburator preplachnem na jar a spojky som mal rozobraté a odmastené naposledy pred štyrmi rokmi.

Jack82
Jack82 napsal 01.11.21 v 16:37 10b.

Standardní kus 210ky jede lehce přes 40, indikace dle tacho 42-43, takže ta tvoje je střela