Honda CBR 900RR Fireblade (1992)

Vlastník Kozička750
Vloženo 31.10.2021
Aktualizováno 31.10.2021

Zásadní superbike všech dob ! Perla ! Drahokam !

První dojmy - Je obrovská ! Je nádherná ! Letí jak šíp ! Je to neuvěřitelný, jak krásně funguje i po 30-ti letech ! Jsem z ní úplně hotovej. Zamiloval jsem se na první pohled. Je to krásná holka vokatá !

Tady není třeba psát žádný recenze, protože by nebyly objektivní. Samozřejmě jsou dnes stokrát lepší motorky, ale tohle je kult. Tohle je klenot ! Budu ji šetřit a hýčkat.

Vůbec jsem netušil, že bych mohl někdy mít superbike, ale znáte to. Všechno je asi řízené osudem. To si takhle zapnete večer v posteli tablet a po dvou letech se podíváte jen tak ze zvědavosti, jestli se objevují na bazarech taky kromě endur i nějaký zajímavý silničky, zadáte si CBR 900RR Fireblade, filtr nastavíte na rok 1992 a šup, vyskočila na mě tahle přenádherná kočka, do který jsem se okamžitě totálně zabouchnul. Byl jsem první zájemce a tak to mělo asi být. Hned druhej den jsem si ji vezl dom.

Mezi mejma endurama bude mít speciální postavení a snad na ni mé ostatní holky nebudou žárlit.

A taky mám pocit, že ty starý motorky byly nějak hezčí, nějak poctivější, nějak bytelnější.

NiLu
NiLu napsal 07.11.21 v 21:13 10b.

Moc pěkná, tyhle youngtimery mají charakter. Byla vyrobená v roce, kdy jsem se narodila.

bruttopyr
bruttopyr napsal 01.11.21 v 18:02 10b.

Máš ji v nádherném stavu!
Jakýkoliv pokus ji vylepšit už by byl krokem zpět!

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 01.11.21 v 10:32 10b.

jojo, to musí být mechanický prožitek z jízdy. Rád bych se na něčem takovým někdy svezl

Hoffikiller
Hoffikiller napsal 31.10.21 v 20:29 10b.

To je fakt pecka. Gratuluju. Fakt krasavice

Taliján
Taliján napsal 31.10.21 v 18:34 10b.

Stary superbiky jsou fakt pecka. Takhle nejak jsme se dostal ke svy D 996. Ma sice jenom 22 let, ale taky skvely svezeni. Pokud to udrzis v original stavu, nebo s updavou HRC, tak to ma hodnotu.