Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 22.10.2021

Stroj času, co mě omlazuje a vrací do doby před skoro dvaceti lety, kdy jsme jezdili objevný cesty mimo silnice.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Přístup fajn, moje druhá nová moto od nich a jednu jsem prodal přes jejich bazar - vracím se k nim, takže jsem spokojenej zákazník :-)

Royal Enfield Himalayan: Vysoká váha
Kawasaki KLX230: menší stavba
UM Motorcycles DSR Adventure TT: nakonec jsem zvolil větší motor

První dojmy - čekal jsem od "značkový" motorky víc. Dost drobností mě na ní zklamalo, ale v celkovým součtu je to rozhodně víc radost. Baví mě čím dál víc.

Motorku bych doporučil pro - pro každýho, kdo hledá novej dualsport v týhle objemový kategorii - protože nic jinýho stejně na výběr není :D Taky je skvělá pro spekulanty, jak se ukázalo, kteří ji mohou olítanou prodávat z cenu nový. Jo hoši, to se poznají srdcaři ,-)))

Doplňky na motorce - všechno v deníku

jako grafoman využiju možnost rozepsat celou ságu CRF do deníku.
Je to shrnutí po letošní deštivý sezóně.
Motorku mám od března.
Vlastně v době, kdy tradičně probíhají výstavy, kde si člověk sem tam posedí na nějaký krásný nový motorce, jsem letos poseděl jen na tý jedný nový krásný a navíc mojí (to, že nebyla výstava mě ovšem stále sere :D )

longway
longway napsal 29.04.22 v 21:00 10b.

MOTOtrips
MOTOtrips napsal 06.01.22 v 14:00 10b.

S tímhle se bude dobře lítat . A Himalayan byl ještě ve volbě? Já mám Enfield motorky rád, ale udělal si dobře .

drake1961
drake1961 napsal 30.11.21 v 21:01 10b.

přemýšlel jsem o ní taky, ale nakonec to vyhrál Himalayan, protože Hondička by mě asi s mojí výškou a váhou cca. 115-120kg neuvezla...

venda07
venda07 napsal 27.10.21 v 07:07 10b.

10 bodů,to jasný bo mám její slabší kolegyni

venda07
venda07 napsal 27.10.21 v 07:05

Dobrý počtení ,s těmi úpravami bude dělat určitě radost.Tak ať slouží