BMW C 400 GT (2020)

Vlastník Frenkie65
Vloženo 28.9.2021
Aktualizováno 13.4.2024

Skútr roku 2018.Vybavený,opticky moc hezký.

Motorka koupena od FIRMA:RENOCAR (Brno-Slatina)

První dojmy - Se skútrem jsem měl zkušenosti jako s náhradním vozidlem. Proti předešlému Maxonu 125 je jak z jiného světa. Jsem vysoký a cítím se na něm pohodlně. A neskutečně se mi líbí agresivní a i světelný designe.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého.Přeci už je na něj třeba řidičák na motorku.

Doplňky na motorce - Blastry,kufr,držák mobilu SP Connect.

BMW C 400 GT jsem si vybral jako doplněk ke GSA pro takové menší cestování po městě a tak do 100 km kolem komína.Taky jsem bral variantu GT i proto, aby měla dcera čím vyjet se mnou na nějaký menší trip...A taky mi tak slouží. Denní ježdění, výjezdy za nutným zlem na úřady, špitálu, chatu atd...Jízda je svižná. Držet se plechovek na okreskách nemám problém a na dálničním úseku určitě nezavazím.
Je třeba si zvyknout na velikost, ale to je hned.Výbava GT je s vyšším, bohužel nenastavitelným plexi, vyhřívané gripy i sedlo. Doplnil jsem o blastry a kufr. Bezklíč je pohodlný. Display nádherně viditelný a ve spojení s appkou je včetně základní, tedy směrové navigace. Jako držák mobilu používám osvědčený SP-Connect.Příjemné je osvětlení zavazadelníku jako i plynová vzpěra. Nepříjemnost je nepohodlný přístup ke konektoru.
Pocity z jízdy jsou v poho.Výkon zvládne slušně přepravit i 2 osoby. Nerovnosti i přes nastavitelné odpružení jsou nepříjemné.

Piki
Piki napsal 06.10.21 v 14:02 7b.

Vypadá dobře