Honda CBR 125R (2008)

Vlastník LaKsAnOvA
Vloženo 26.9.2021
Aktualizováno 26.9.2021

Moje první motorka, z ojebané zasrané motorky se krůček po krůčku dostávám na leštěnku. Za mě úplně ideální jako první motorka, jak na naučení, tak na naučení se o motorku starat.

Yamaha YBR 125: Přestala se mi líbit.

První dojmy - Z prvu mě zaskočilo, jak se špatně ovladala. Jak jsem s ní ale dojel domů, věděl jsem že to je prostě láska.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je asi pro 16-ti letté kluky, nebo pro drobnější dámy.

Doplňky na motorce - Ne

Se spotřebou se dostávám okolo 2,5 litru/100km. Podvozek má hodně příjemný. Úplně v pohodě dá na ní dá jezdit ve dvou (jen to prostě nejede :Dd) Úložný prostor na této motorce je velký, takže když se bojíte, že se vám při jízdě něco posere, do prostoru pod sedlem se vleze taková malá dílna. Přední brzda brzdí moc pěkně, zadní je trochu horší. Na to jak má úzké gumy, krásně padá do zatáček a naklonit se na ni dá velmi příjemně. Nevadí jí žádný povrch, ale jízda na novém asfaltu je prostě jízda na novém asfaltu. Do města je také velmi příjemná. U tohoto modelu ani neni zase tak moc elektriky, takže základní věci si dokáže každý zpravit/ vyměnit sám.

Paulano
Paulano napsal 27.09.21 v 09:28 10b.