BMW S 1000 XR (2020)

Vlastník Krkinen
Vloženo 22.9.2021
Aktualizováno 22.9.2021

Pohodlná silná skvělá motorka

Motorka koupena od FIRMA:BH MOTO (Horky nad Jizerou)

První dojmy - Po letech na V2 naháčích jsem hledal něco pohodlnějšího, no a když už tak i silnějšího a první dojem: vybral jsem dobře... Vlastně skutečnost předčila očekávání! Asistent řazení s tím, že oproti V2 vlastně není moc potřeba řadit, je skvělý. Výkon parádní, letí to. Co mě docela překvapilo, že se mi na ní klopí daleko lépe (pocitově) než na Shiveru. Asi lepší soulad s postavou? (190cm 105kg :-) ). A utažené zatáčky nebo pomalý porovoz bez cukání je fakt změna... Motorka je vysoká, ale i stupačky, takže nohy i tady dost skrčené. Trvalo to asi 20km než jsem se s ní sžil, šlo to hladce... Podvozek super, rozbité silnice zvládá v pohodě a přitom si zachovává sportovní ráz. Brzdy výborné.

Potřeboval jsem něco pohodlnějšího, vhodnějšího na dlouhé cesty. Zatím 200km a vypadá to, že mám co jsem hledal. Už teď se těším, až vyrazím na nějaké delší trasy. A až se tak stane, přidám tady další zkušenosti a postřehy...

Ještě dořeším navi, dokoupím kufry a nějaké drobnosti.

DominikF
DominikF napsal 01.01.22 v 13:12 10b.

Gratuluji ke skvělému stroji. Po první sezóně a 6000 najetých km bych jí nevyměnil za nic, ani za nový model. Za rok jsem míjel snad jen 3 tyto modely a ani jeden nebyl v HP barvě, takže i takový ten punc unikátnosti oproti všudypřítomným GS je zajímavý. Tak hodně šťastný km a navratů z cest.

Paulano
Paulano napsal 29.09.21 v 17:35 10b.

Petr45
Petr45 napsal 22.09.21 v 14:01 10b.

Fena-
Fena- napsal 22.09.21 v 13:35 10b.

Waauuu... Krásný bávo, vypadá skvěle. Musím si ji dobře zapamatovat, abych Ti stíhala uhýbat.

CB1000R
CB1000R napsal 22.09.21 v 10:44 10b.

Krásný XRko!
Na téhle první generaci jsem nalítal 46 tisíc km bez jediného problému. Perfektní motorka, úžasnej podvozek a motor TOP
Ať Ti dělá jen radost a jsi spokojený, jako jsem byl s prvním XRkem více než 4 roky já