Honda CBR 600F (2007)

Vlastník frantisek.lizal
Vloženo 19.9.2021
Aktualizováno 6.1.2024

Honda CBR 600F.
F jako Forever. Nebo F jako Furt?
Tato CBR je moje v pořadí šestá. Po intermezzu s Yamaha FZ1 Fazer návrat ke kořenům.
Pořídil jsem ji 15.9.2021 s 18750 km na tachometru. Jako nová prodaná v Motoshopu v Janově u Litomyšle, já jsem dru

První dojmy - První dojem? Zrovna po dvou týdnech zase sjíždím inzeráty. Je úplně na konci. V krásné červené barvě s černými honďáckými křídly na bocích. Čeká na mě. Druhý dojem? Jsem u prodejce. Vystupuju z auta, přes vrata vidím ten nejhezčí zadek na světě :-) Cebra vypadá jako ze salonu. Nepoškrábaná, čistá. Těch 14 křížků na ní není vůbec poznat. Třetí dojem? Žádné překvapení, za řídítky jsem v přesně takové pozici, na kterou jsem byl dlouho zvyklý, a ani mi nepřipadá, že je to už čtyři roky, co jsem na CBR seděl naposledy. Tělo si tu pozici prostě pořád pamatuje.

Doplňky na motorce - Motorka je v origo stavu, proto jsem ji koupil. Ale pořídím ukazatel kvaltů, to je nezbytnost.
A proužky na kola.
A stavitelné páčky.
A kouřová sklíčka blinkrů.
A sportovní koncovku výfuku.
Aby už motorka nebyla v origo stavu.

Je pro mě opravdu těžké cokoli do odstavce "Recenze, popis, zkušenosti" napsat, když už jsem vše napsal u svých předchozích pěti cébéerek a nechci se opakovat. Ale jedna věc mě napadá. Vždycky, když zkouším nějakou jinou motorku, něčím mě nadchne. Nějakým detailem. Že má super brzdy. Že je hravá. Že má příjemné sedlo. Že fantasticky vypadá. Že má parádní zátah. Že má skvělý zvuk. Ale když si sednu zpátky na CBR, jsem nadšený ještě víc. Tou dokonalostí celku