renocar_unor

Aprilia Tuono V4 1100/RR (2016)

Vlastník hluska
Vloženo 17.9.2021
Aktualizováno 4.1.2022

Jel jsem na strašný spoustě motorek, ale Tuono je jinej svět.

První dojmy - Jen jsem ho uviděl a věděl jsem že ho chci. No a po nastartování jsem vědě že je moje :) Teď se z každý projížďky vracím s rohlikem na hubě :) A učím se jezdit na naháči, do teď jsem měl vždycky jen kapoty.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :)

Vždycky jsem řikal... Touno je jedinej naháč co bych chtěl. No a uplnou náhodou mi skončilo v garáži. Určitě jsou rychlejší motorky, ale žádná na který jsem jel ten výkon nepodává takovym stylem jako Tuono. A to jsem měl pujčenýho Streetfightera V4 s Akrapem a mapou na 225ps. Street je rychlejší, ale Tuono je zlejší a zábavnější. Už jen když na něj koukám na stojánku tak jako by mi říkalo že mě chce zabít, pak ho nastartuju a SCéčko na mě řve že je to pravda :) Ten zvuk je naprostý porno!!! Jezdim na řežim Race, antiwheelie vypnutý, ABS a Trakce na 2. No a další porno je motor samotnej. V4 1100 v kombinaci s relativně krátkejma převodama je prostě masakr. Posez je na náháče dost na rukách a mně hrozně vyhovuje, že se nesedí jak "na hajzlu" jako u klasickejch naháčů a ochrana před větrem taky celkem ujde, 150km/h uplně na pohodu. Brzdy jasně nejlepší jaký jsem kdy měl, ale ono srovnávat s GSXR není uplně na místě no :)

Jo a velkej bílej analogovej otáčkoměr je pro mě v dnešní době TFT displejů taky veliký plus.

nazram
nazram napsal 29.04.22 v 11:34 10b.

JA-NE
JA-NE napsal 08.03.22 v 10:24 10b.

Brutka

aikon1
aikon1 napsal 04.01.22 v 20:14 10b.

Peklo na zemi

bruttopyr
bruttopyr napsal 18.12.21 v 21:38 10b.

Tuono mě teprve čeká, ale ten okamžik jednou přijde! Už aby to bylo!

Taliján
Taliján napsal 29.09.21 v 23:35 10b.

skvela volba. kolem tunaka jse vzdycky chodil s obdivem.