Honda CRF 300L (2021)

Vlastník JirikM
Vloženo 16.9.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Honda CRF300L - Malá šikovná hračka

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

První dojmy - Oproti Africe, je tohle malá milá lehká hračka :-). Bude mi Afriku dobře doplňovat zvlášť tam, kde je potřeba lehkost a ovladatelnost (y) :-) :-) :-)

Doplňky na motorce - Ještě se prej nic moc nevyrábí ... ale chtělo by to trošku zvednout řidítka.

Co si pořídit něco príma na chatu ... to jsem si řekl, a objednal Honda CRF300L. Na jízdy po okolí, les (povolene cesty ;) ), louka, polní cesta je to úplně ideální. Výkonu to moc nemá, ale i tak je to prima zábavnej stroj.

zuzaSV650s
zuzaSV650s napsal 05.10.23 v 19:05 10b.

Hezká mašinka, taky uvažuji o něčem podobném k mojí africance. Na nějaké popojizdky nebo vyloženě off cestičky mi je Africanky líto a pád by bolela asi hodně. Hlavně moji penezenku
Ještě ji mas crf300? Spokojenost? Ještě si říkám že stačí 15000kc připlatit a už je cb500x.

SV-DR
SV-DR napsal 18.09.21 v 12:14 10b.

Super, nenáročný pracant a so silnejším motorom ako predošlá verzia.

vopák
vopák napsal 18.09.21 v 08:27 10b.

Parádní enduro na celej rok užívej..

PSanec
PSanec napsal 17.09.21 v 12:27 10b.

super hondička,mám Hondu XR650R a taky se poohlížím po něčem podobným,Jezdi s,i kde chceš, planeta je už od nás lidí zničená,taže určitě lesu ta tvoje honda neublží.Jen super km.

JirikM
JirikM napsal 16.09.21 v 22:38

Tak já to upřesním ;) ... po silnici a rozbitych cestách v lese, kde bezne jezdim autem :)

... tedy nic nelegalniho