Royal Enfield Meteor 350 (2021)

Vlastník RAK
Vloženo 16.9.2021
Aktualizováno 16.9.2021

Malý ,pohodlný na svezení příjemný cruiser s krásným zvukem ,stvořený pro pohodovou jízdu.Na rozdíl od Continentalu GT absolutně bez vibrací.

Motorka koupena od FIRMA:Vintage Garage Motors (Strašnice - Ochota,profesionální přístup,vstřícnost

Jawa 300 CL: Osobně jsem ji viděl na předvádečce v Mostě na můj vkus dost nedostatků v provedení a zpracování takové na první pohled viditelné nedodělky.A pak dost negativních zkušeností majitelů tohoto motocyklu

První dojmy - Motor si jen přede,přesné řazení,pohodlný posez,krásně ovladatelný motocykl,nezaměnitelný zvuk.Pěkně zpracováno téměř do detailu.

Motorku bych doporučil pro - pro absolutní pohodáře a vyznavače kochací jízdy které netrápí že nepředjedou toho koho si zrovna zamanou,fandy Royal Enfield,

Doplňky na motorce - bez doplňků kromě asi plexi vlastně není co

Chtěl jsem něco s nizkým posezem,nízkou váhou dobrou ovladatelností na takové to pohodové ježdění po okrskách prostě odpovídající mému věku na naturelu a vyšel z toho právě METEOR 350.Původně jsme chtěl provedení Fireball yellow,ale nakonec jsem se rozhodl pro Stellar Red
Najeto minimum ,ale i tak naprosto splňuje co jsem od Meteoru očekával testy a recenze nelhaly ani v nejmenším nebyla to jen reklama.Výkon motoru odpovídá obsahu,brzdy naprosto dostačují odpružení výborné.Motorka se asi nejlépe cítí na okreskách a takových šoustkách,město zvládne hravě ale určitě to není na dálnici a na nějaké rychlostky.Na cestování to asi taky ne minimum úložného prostoru spíš tedy žádný,Ale něco kratšího by se asi dalo.

Animals21
Animals21 napsal 17.03.24 v 08:23 10b.

Jsi borec

XV535
XV535 napsal 15.10.23 v 15:40

pivar
pivar napsal 28.01.22 v 10:26 10b.

Krásnej stroj nad touto barvou jsem také přemýšlel ale v Brně nebyla tak jsem vybral hnědou.

kirman84
kirman84 napsal 20.12.21 v 21:26 10b.

jawatar
jawatar napsal 08.12.21 v 12:27