Honda Forza 300 (2020)

Vlastník motoo-m
Vloženo 16.9.2021
Aktualizováno 16.9.2021

Tohle je můj hlavní dopravní prostředek na vše. V době covidu jsem pracoval z domova a svoje auto nevyužíval. Proto jsem ho prodal a koupil si skůtra, který má velký zavazadlový prostor a velký 45 litrový kufr.

První dojmy - Naprostá spokojenost. Jede to svižně, pokud nechci tak i ve dvou můžu na dálnici. Jede 120-130 ve dvou kopec nekopec. Je pohodnlá a už mám za sebou výlet přes 500 km Praha - Brno a zpět mimo D1. Přijel jsem úplně v pohodě. Až na otlačený zadek mě nic nebolelo :-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji do velkých měst. “Zastoupí” auto a je vhodná i na cestování na dlouhé výlety.

Vše v LED, nádherný design. Kupoval jsem limitovanou edici s barvou Air Force Gray vč. Smart TOP boxu (který byl v rámci skladového doprodeje zdarma) Jak už jsem psal, toto je moje hlavní “vozidlo.” Auto ani jinou motorku už nemám. Jsem pražák a když už auto potřebuji, tak si půjčím auto od AnyTime nebo Car4way. Jsou na každém rohu. Po praze jsem na skůtru všude a hned. Odvezu velký nákup. Odvezu plno věcí na chatu. Helma a oblečení se mi vejdou do skůtru a já mám po zaparkovaní volné ruce. Když srovnám všechny své motorky, tak tato Forza je pro mě úplné terno. Není to žádný závoďák, ale je pohodlná i pro dva cestující, má spoustu zavazadlového prostoru, je kvalitně zpracovaná a vůbec mě nevadí, že z motorkáře se ze mě stal skůtrař.

motoo-m
motoo-m napsal 16.09.21 v 16:21

Jezdím na chatu po E50 na plzeň a podle tachometru nejdu ve dvou pod 120 km/h v žádném úseku dálnice. Maximum po rovince bez větru dle tachmetru 145-150 km/h. Ano, dle GPS je to méně než dle tachometru, ale to je věc jiná Ať ti dobře slouží, Goes

goes
goes napsal 16.09.21 v 11:38 10b.

Fajne. Mam taky. Sice to nejezdi 120-130 kopec nekopec ani v jednom, ale jinam fajn.