BMW K 1300 S (2013)

Vlastník freccia_rossa
Vloženo 14.9.2021
Aktualizováno 15.9.2021

BMW K1300S HP je skvělý stroj.

Motorka koupena od MOTOSPEED

První dojmy - Už po zařazení prvního stupně začíná ten pravý zážitek a všechny kecy jsou zbytečný. Začíná příběh jezdec stroj silnice. Příjemné emoce ovládnou nervovou soustavu a trvají po celou dobu jízdy, takže se těšíte na každou příští jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyznavače sportovních cesťáků.

Doplňky na motorce - BMW K1300S HP je limitovaná edice, takže má všechny možné vychytávky od vyhřívaných rukojetí přes nastavitelný podvozek a elektronickou kontrolou jízdy až po akrapoviče.

Tento stroj jsem si vybral, protože BMW je moje krevní skupina. Psát recenze by ale byla ode mě troufalost. Nejsem žádný zkušený motorkář a navíc je to moje první motorka. To znamená, že nemám s čím porovnávat. Navíc recenzí na tento stroj je na webu od zkušených motorkářů dost. Já osobně s ní nemám žádný problém jak technický tak jízdní. Všechny ochrany (ABS, kontrola trakce, kontrola stability) a konstrukce podvozku mi odpouštějí drobné chyby. Vyskytne-li se v budoucnu nějaký problém určitě se s jeho řešením podělím.

Vord
Vord napsal 17.09.21 v 22:34 10b.

Přeju hodně radosti z jízdy a samozřejmě mnoho kilometrů bez nehody...

vasek07
vasek07 napsal 16.09.21 v 09:37 8b.

hodně pěkných kilometrů přeju

Duchy10
Duchy10 napsal 16.09.21 v 06:58 10b.

Nádherný bike

dragsterrr
dragsterrr napsal 15.09.21 v 20:35 10b.

fakt pekny a silny stroj a u teba obdivujem odvahu, ked je to tvoja prva motorka

Brukev
Brukev napsal 15.09.21 v 16:24 10b.

Tak to je skutečně krásná masina