Honda ST 1100 Pan European (1997)

Vlastník majery
Vloženo 12.9.2021
Aktualizováno 14.9.2021

Pohodlná cestovní motorka s velkým úložným prostorem a příjemnými jízdními vlastnostmi.

První dojmy - Velká, těžká motorka s vypracovanou kapotáží proti nepřízni počasí. Je velmi pohodlná při jízdě. Díky větší váze přes 300 kg je manipulace na místě pro silnější jedince. Je to cesťák tak s tím musíme počítat. Jede krásně, jsem moc spokojený.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele a pro mě.

Doplňky na motorce -

[img]

Od března 2021 najeto přes 3000 km. Na nádrž najíždím okolo 450 km. Cestovní pohodlí i ve dvou. Dá se na ní jezdit celý den bez bolesti zad a jiných partií. Motor je dostatečně silný, brzdy jsou super (mám verzi s ABS). Kromě originálních bočních kufrů a horního kufru Honda z Varadera má European funkční přihrádky, přičemž jedna je uzamykatelná. Na motorce mám doplňkové vyhřívané rukojeti. Pneumatiky Metzeler doporučené výrobcem fungují perfektně. Na svou dobu byl jednou z nejlepších cestovních motorek využívanou ozbrojenými složkami po celém světě. I dnes udělá spoustu muziky za pár korun.
Výletování nám může narušovat pouze nová praštěná doba elektrifikace a ,,inteligentních,, EURO norem.
Palte gumu né duši a kolama dolů.

majery
majery napsal 13.09.21 v 11:09

Moc všem děkuji za hodnocení, je to opravdu spolehlivá fešanda. Prostě Honda

Milan1963
Milan1963 napsal 13.09.21 v 10:10 10b.

Myschan
Myschan napsal 13.09.21 v 09:42 10b.

Prostě Honda

Guga
Guga napsal 12.09.21 v 20:55 10b.

Dost dobrá volba
Až třeba někdy přejdeš na 1300,budes v sedmém nebi

bruttopyr
bruttopyr napsal 12.09.21 v 20:54 10b.

Tehdy brutálně nedostupná a skvělá...
Dnes za "5 peněz" a pořád jistě vynikající na cestování.