Harley Davidson FLTRX Road Glide (2016)

Vlastník mira.pav
Vloženo 10.9.2021
Aktualizováno 23.1.2023

Pohodlná, rychlá, zatím se bez problémů

Motorka koupena od Kamaráda - Na tuhle motorku jsem mněl zálusk už dlouho, poštěstilo se a povedlo se od kamaráda koupit po dvou letech očumování :):)

Harley Davidson FLHX Street Glide: důvod neuveden

První dojmy - Pohodlná motorka se kterou už se dá jezdit daleko bez toho, aby byl člověk nějak výrazně unavený. Pocit je neskutečný a jsem s ní maximálně spokojený, Zatím ji mám cca 6 měsíců a po intrákovi, kterého jsem mněl dlouho to vypadá, že se dlouho mněnit zase nebude :)

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele

Doplňky na motorce - Tempomat, laďáky, předkopy, KN filtr, řidítka

Road Glidu jsem si vybral podle srdce. Né každému se libí design, ale mně se dostala do oka už dávno. Nemůžu srovnávat s Intruderem, kterého jsem mněl opravdu dlouho, byl výkonější, do zatáček se nevlnil, nic se nekazilo a byla maximální spokojenost , ale je třeba zkusit zase něco jiného a zatím to vypadá, že se to povedlo. Hned jsem si motorku začal dolazovat podle svých potřeb - řidítka nové větší, KN filtr, výfuk, předkopy, opěrka a všelijaké doplňky od firmy Arlen Ness. Co bych vyzdvihl na dlouhé dálky je tempomat, velké kufry, do kterých si ještě musím koupit textilní brašny a hlavně obrovská přední maska, díky které jsem schovaný i se svojí dvoumetrovou postavou. Motorku mám zatím půl roku a přes zimu se určo něco dalšího poladí. Nechal jsem u kamaráda motorku, aby mi pomohl ji celou rozebrat a aby jsme ji mohli komplet dát do černé a myslím, že se to povedlo parádně.

Myschan
Myschan napsal 11.01.23 v 12:11 10b.

Paráda

ziki.r
ziki.r napsal 20.09.21 v 12:33

Pěkná, pěkná, pěkná

davidsochor
davidsochor napsal 13.09.21 v 09:44 10b.

PSanec
PSanec napsal 10.09.21 v 17:34 10b.

Pěknej Haryk,cestování 1.třídou,Přeji super km.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.09.21 v 13:54 10b.

HD nějak extra nemusim, ale tento je parádní.