renocar_unor

Triumph Trident 660 (2021)

Vlastník ArnieX
Vloženo 10.9.2021
Aktualizováno 9.7.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Beny87
Beny87 napsal 08.06.23 v 18:28 9b.

opic26
opic26 napsal 21.02.22 v 16:43 8b.

Moc pěkný stroj a dobře napsáno . Přeju hodně veselých a bezpečných zážitků v sedle.

ArnieX
ArnieX napsal 17.09.21 v 13:53

@jofré Noo hele abych řekl pravdu tak trochu lítá. Nemám ale srovnání takže těžko říct. Mám zezadu trochu zajebanou helmu a záda a sedlo spolujezdce. Přijde mi ale že to je mnohem lepší než by bylo bez toho.

Jofré
Jofré napsal 17.09.21 v 13:47 10b.

Pěkná motorka i recenze. Mě by zajímalo, jestli při jízdě na mokru nebo za deště nelítá voda od zadního kola na záda. Zkrátka, jak funguje ten blatníček přímo na kyvce.

Manažer
Manažer napsal 14.09.21 v 08:46 10b.

Hezká, upřímná recenze =) ať slouží

ArnieX
ArnieX napsal 13.09.21 v 10:40

@sanitka může se to tak zdát, asi taky proto že jsem viděl asi miliardu videí o všech motorkách co jsem zvažoval a tak mám všechny parametry v hlavě :). No a možná jsem po tolika letech prostě mega nadšený že jsem zase na dvou kolech.

@petr7474 Co se týče jízdy v dešti tak vyloženě v dešti jsem ještě nejel ale včera na mokru ano, dost se teď bojím ale gumy co na tom jsou Michelin Road 5 mají prý výborné vlastnosti i na mokru, necítil jsem nic co by naznačovalo že bych se měl bát. Při ostré akceleraci na mokré vozovce mi jen jednou blikla trakce takže přilnavosti asi bude dost. Taky jsme včera projížděli nějakou menší záplavou na silnici asi 10-15cm vody a taky ok. Samozřejmě krokem. Motorku považuju za jednoposádkový dopravní prostředek a tak pohodlí spolujezdce zaprvé nedokážu posoudit a za druhé je mi celkem ukradené :). Z velikosti sedla ale usuzuji že pro dva hubeňoury a malý hubený batůžek s malou prdelkou může být cesta celkem pohodlná :), jsou podle mě i horší sedla spolujezdce než jsou na Tridentu. Jakmile budu mít za sebou delší nájezd tak napíšu jak to jezdí. Snad spolehlivost bude dobrá.

Petr7474
Petr7474 napsal 13.09.21 v 10:29 10b.

Co jízda v dešti? A pohodlí případného spolujezdce? Jinak motorka pěkná. Časem se poděl o info o spolehlivosti.

Sanitka
Sanitka napsal 12.09.21 v 21:23 1b.

To je reklama moto a promo prodejce, ze ?

alnagon
alnagon napsal 10.09.21 v 13:30 10b.

tak kolama dolů