Voge 300AC (2021)

Vlastník stofa17
Vloženo 9.9.2021
Aktualizováno 17.9.2021

Moto jsem kupoval dne 9.9.2021 po prvním nastartování jsem ihned zjistil, že mi padla do ruky.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Naprostá spokojenost s personálem, všechno mi vysvětlili a byli obětavý !

První dojmy - Motorka má nádherný zvuk a koncovku výfuku, krásný přehledný displej a nádherné zpracování.

Motorku bych doporučil pro - Lidem který se líbí neosport-retro a kteří mají rádi nerušivý bublavý zvuk z motoru, který je fakt peckový!

Stroj jsem si vybral z důvodu toho, že se mi líbí neoretro, které je teď dosti oblíbené.
Hledal jsem také něco co mi hnedka neutrhne ruce, ale zároveň má výkon a člověk se v dnešním provozu neztratí a nebude brzdou. Motorka má dostatečný výkon v rychlostech 90-115, zde má akceleraci nejsilnější, ale nemohu toto dále posuzovat protože jsem jí kupoval dnes 9.9.2021, kdy má motorka najeto okolo 250km, a je stále v záběhu a nechtělo se mi z ní tlačit všechen výkon.

Jízda je velmi pohodlná podvozek skvěle spolupracuje a české silnice pro něj nejsou problém.Motor má dostatečně výkonný pro mé požadavky jízdy a nemám s nim jediný problém. Jediná věc byly vibrace, ale postupem kilometrů zmizely, motor se teprve zabíhal, tak to bylo očividné. Bohužel komfort spolujezdce hodnotit nemohu, ale jakmile zajedu 1000km hned ohodnotím. Sedlo je polstrované tak člověk dokáže sedět i při delší trase. Spotřeba bude něco okolo 2,8l-3l/100km.

Servisní interval je u tohoto stroje 10.000km což je skvělé, byl to také jeden z důvodů výběru tohoto stroje. Motorka se dobře cítí na silnici 1 třídy, ale ani dálnice pro ni nebude problém.
Jelikož má motorka hodně originálního příslušenství , které lze na motorku koupit jako například: kufry boční a zadní, plexi, vyhřívané rukojeti, apod... . Tudíž lze z motorky udělat i cesťák.

Bál jsem se jako mnohý z vás jak to chodí s náhradníma dílama a značkou samotnou, ale hned je patrný že značka Voge to myslí vážně a rozšiřuje po celém světě svoje působení a přidává mnoho nových příslušenství na motorku.

Náhradní díly mají na skladě a není s jejich dodání absolutně žádný problém. Toť vše co bych mohl o motorce na které mám okolo 300 naježděných kilometrů říci a určitě budu nadále sdílet své zkušenosti s tou to skvělou motorkou!

A také přidám později více fotek motorky!

stofa17
stofa17 napsal 15.09.21 v 19:47

Děkuju všem za skvělé ohlasy !

jawatar
jawatar napsal 14.09.21 v 14:49

Pěknej kousek
Interval 10000-standart,přesto po 6000-výměna oleje!

Ridgeback
Ridgeback napsal 14.09.21 v 14:46

Trochu to znie ako reklama dovozcu, prajem vela stastnych kilometrov. Kazdopadne oslavovat10000 servisny interval ako jeden z dovodov ku kupe, no neviem. Na 300vke co bezi v kuse v otackach. Nieco ako 30000 interval na TDi, nezmysel. To by som vlastnej motorke nikdy neurobil, ani cudzej. Mam na moto z tvojho pohladu bomba servisny interval 16000 km. Ale po najazdenych 5000 km mam cerstvo po druhej vymene oleja, tj uz tam beha tretia naplň 300V 10W40. Niet lepsi pocit ako dat cerstvy olej a nove gumy. Zdar.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.09.21 v 19:43 10b.

Targus
Targus napsal 10.09.21 v 19:19 9b.

Hmm, čekal bych trochu více informací, anebo odkaz na nějakou stránku, když se jedná o něco neotřelého, co u nás ještě moc nezdomácnělo.
Tak se aspoň budu těšit, že to časem doplníš o další postřehy.