Suzuki DR 650 (1990)

Vlastník smuherr
Vloženo 8.9.2021
Aktualizováno 14.3.2024

Staré, poctivé a jednoduché, nevím, jak výstižněji ji popsat.

Aprilia Pegaso 650: důvod neuveden
Honda XL 600V Transalp: důvod neuveden
Honda NX 650 Dominator: důvod neuveden

První dojmy - Dodnes ji neumím pořádně nastartovat, jinak hezké svezení, je lehká, velká, pohodlná, nějak to nevibruje, jak každý strašil, na polní cestě je to dobrá zábava, na silnici klidné kochání... určitě nelituji.

Doplňky na motorce - Kufr

Po úrazu s bruskou na začátku léta pro mě skončilo ježdění na Babettě 228 s pevnou kyvkou, takže i po té vší práci šla z domu, náhodou se podařilo s pánem vyměnit ji kus za kus za DR. Věděl jsem, že budu potřebovat něco měkkého, chtěl jsem něco v cenové relaci Babetty, nejlépe vzducháč, jednoválec, vše se nakonec povedlo.
Je to první enduro, co jsem kdy měl, do ted jsem měl samé silnice, takže si pomalu zvykám, pomalu se učím i v lehčím terénu a udivuje mě, co vše to přežehlí a dovolí. Zatím mě to chytlo a baví mě to, člověk může vyjet na kokořínsko a nepřijede vyklepaný jako z mého RSV, je to prostě jiné a na kochání to bude skvělé. Pro mé potřeby bude DR ideální v kombinaci s RSV.
Jediné, co bych zatím vytkl je plexi, vítr mi to žene přímo na hlavu, takže se zkusím ještě podívat po vyšším nebo lépe tvarovaném a rád bych časem sehnal držáky bočních brašen.

kazacher
kazacher napsal 14.09.21 v 09:23 10b.

Jsem rád že šla do dobrých rukou a že si ji užíváš!