Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník Obo67
Vloženo 7.9.2021
Aktualizováno 27.6.2023

Bandaska jako další krok v evoluci motorkáře.. Stroj, na kterém jsem dělal papíry. Sametový japonský čtyřválec je fajn parťák.

První dojmy - Motorku jsem koupil jako úplné holátko po pádu, který pochytaly kapoty. Bandasku jsem dal do pucu a vybavil ji četnými vychytávkami. Nad rámec základní výbavy dostala motorka Gipro, vyhřívané hefty, vyšší plexi, LED žárovky do čoček, laděnou koncovku Hurric SP, tank ruksak a držák na telefon od Givi. Samozřejmostí byl topcase,

Doplňky na motorce - Po první sezoně taky během zimního spánku proběhlo pár úprav. Přibyl laděný výfuk Hurric SP cone, samozřejmě topcase GIVI B47, došlo i na nabíječku s voltmetrem a vyhřívané hefty a vyšší plexi v modré barvě. Posledním vylepšením je tankruksak GIVI ST605b s objímkou na víčko nádrže GIVI BF10 - tohle jsem trefil úplnou náhodou. Ve všech prospektech je tento protikus prodáván pouze na V strom 650/1000 s rokem výroby okolo roku 2004. Podle parts-depot je ale číslo dílu víčka nádrže shodné s bandaskou, minimálně Mk.2 600/1200. Pokud tedy uvažujete o tankvaku a nechcete škrábat lak magnetickým, je zde tahle docela fajn alternativa. Topcase dostal vylepšení o koncová LED světla pro lepší viditelnost. Známý mi dokonce svařil zadní nosiče na boční brašny se systémem monokey, kvůli čemuž jsem musel přemístit zadní blinkry na plotnu. Zkrátka ze sportovní motorky je najednou decentní cesťák.

Po ER5 jsem chtěl něco většího a silnějšího. Po projetí bandasky jsem měl jasno a hned si vzpomněl na jízdu mezi kužely v autoškole a to jak se s motorem krásně pracovalo.
Podvozek je tuhý (přední vidlice jsou po repasi) a brzdný účinek oproti ER5 je o parník jinde.
Vyšší hmotnost oproti ER5 je znát. Příjemná změna je to, že uhání i s batůžkem.
Bandaska je prostě všeobecně známá moto, takže není asi úplně nutné se rozepisovat.

Čadil
Čadil napsal 07.09.21 v 15:17 10b.

super