Honda CB 500X (2020)

Vlastník Mellington
Vloženo 3.9.2021
Aktualizováno 25.1.2023

Vyzerá to tak, že je to moje druhé ja :)

Royal Enfield Himalayan: důvod neuveden
Suzuki DL 250 V-Strom: důvod neuveden
BMW G 310 GS: důvod neuveden
Kawasaki Versys-X 300: důvod neuveden

První dojmy - Prešiel som na Hondu z Xmaxa 300. Je to pre mňa niečo iné, nové, viac zábavné a návykové. Moto ma príjemný zvuk, pohodová na ovládanie, a verím, že vhodná na cestovanie, ktorému som prišiel na chuť za posledný rok a pól (na 2 skútroch najazdené 17 000km)

Motorku bych doporučil pro - Asi každému, kto začína s moto a bavia ho dlhé hodiny len tak v sedle, alebo trebárs len na cestu do práce.

Doplňky na motorce - Stojan, stupačky, kryt chladiča a nádobky brzd. kvapaliny, blastre, kufor Shad.

Moto mám pár dní, tak je ťažké sa rozpísať, ale verím, že budeme dobrý kamoši na dlhých cestách.

Aktualizácia 17. 10. 21.
Na moto mám odjazdené cca 2 700km od kúpy po 1 majiteľovi a zatiaľ môžem povedať že super. Moto je relatívne pohodlná, veľmi dobre ovládateľná, dovolím si s ňou viac ako na skútri (Xmax 300). Odpustí moje začiatočnícke chyby. Výkon na tie moje výlety zatiaľ stačí, aspoň sa človek nenáhli ale vychutnáva si prírodu. Keď jazdím predpisovo po Rakúskych dedinkách, spotreba padne k 2,8l, ináč sa pohybuje od 3do 3,4l
Dnes domontovaná 12V zásuvka od Hondy a ochranný kryt spolu s ochranným rámom od Crosspro a vymenený olej Motul 7100. Mám v pláne ho meniť asi každých 5 000km. Čakám ešte na doručenie druhého plexi Ermax z FR a na jar nahodím ešte tankvak SW Mototech. Škoda, že sa sezóna pomaly končí... Ináč je to veľmi fajn bike.

Aktualizácia 30. 10.
Nahodené nové plexi Ermax a origo 12V zásuvka.

Mellington
Mellington napsal 17.10.21 v 20:22

Tak dnes doinštalovaný ochranný kryt motora a rám od Crosspro v červenej farbe. Trocha som sa bál toho kontrastu, ale vyzerá to vcelku v pohode. Všetko sedelo na 1*

findejs1310
findejs1310 napsal 10.09.21 v 13:52 10b.

Moc pekna masina.Udelej poradny fotky at to vynikne a vyser se na ty mazanice tady nejsme v galerii

callowsick
callowsick napsal 10.09.21 v 11:32 10b.

pěkný X-ko

stm01
stm01 napsal 05.09.21 v 09:57 10b.

Simier
Simier napsal 03.09.21 v 21:22 10b.

Motorka je pěkná, ale těma fotkama jsi jí moc nevylepšil! Unést jsi se nechal to je fakt, ale spíš těma následnýma úpravama
Naštěstí body jsou za motorku ne za fotky