Indian Scout Bobber (2021)

Vlastník pajazenisek
Vloženo 2.9.2021
Aktualizováno 2.9.2021

Láska na první pohled a svezení

Motorka koupena od FIRMA:VMP Motorcycles Pisek (Štěkeň)

První dojmy - Snadno ovladatelná hbitá motorka s dostačujícím výkonem. Trošku tvrdší. Ideální do městského provozu.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem kteří potřebují motorku jako denní přibližovadlo kamkoliv.

Doplňky na motorce - Padací rámy, brašna,

Mám BOBERa jako druhou motorku, používám ho ponejvíce na cestu do práce a pojížďky po městě. Na cestování mám větší (HD Road King) Mám zatím najeto 3000 Km bez jakýchkoliv problémů motorka je dostatečně výkonná trochu tvrdší. Vyměnil jsem jen zadní sériové tlumiče za výkonnější, seřizovací. Doplnil jsem postranní brašnu a padáky.Bober se celkem dobře chová i na nezpevněných cestách, není to enduro, ale k rybníku nebo do lesa se dá bez problému dojet i po polňačkách. Cestování na delší trase by asi nebylo to pravé, 200- 250 km se však nechá pohodlně ujet.

vajdi217
vajdi217 napsal 09.09.21 v 21:51 10b.

Co na to říct???. Prostě krása, dobrý výběr a v neposlední řadě i vkus pro skvělé foto. Je to pes? Sháním ženicha pro moji princeznu. jen škoda že jsi tak daleko .

Paulano
Paulano napsal 09.09.21 v 15:10 10b.

Pěkná motorka a bezva hlídač

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 09.09.21 v 07:28 10b.

Co se týče motoru, pro mne nejkrásnější vodník na trhu!

Tiboon
Tiboon napsal 02.09.21 v 21:46 10b.

dneska jsem jednoho takovyho krasavce potkal, skoro to vypada, ze bys moh prohazovat predni a zadni gumu

jassiak
jassiak napsal 02.09.21 v 14:46 10b.