Honda VT 750 Shadow C2 ACE (1998)

Vlastník peterth1
Vloženo 1.9.2021
Aktualizováno 1.9.2021

Kupil som ju ako novu ,, mal som ju 20 rokou, bola velmi splahliva , chcel som povodne kupit Afriku Twin 750 ale ta bola o 100.000 sk drahšia

První dojmy - čakal som na nu 4 mesiace , bola dovezena z Japonska uplne nova , krasna , fungoval dobre , mala silny motor , ale bola ťažka cca 250 kg ,každy sa po mne obzeral na tu bolu to bol krasny silny stroj.Mala aj pekne dvofarebne prebedenie na som čakal

Motorku bych doporučil pro - kludny jazdci chopristi ,, bol som s nou ako člen motoclub redbarons Bratislava 20 rokou

Doplňky na motorce - male plexi , original nosič batožiny

Jazdila dobre , bola ťažka , riadenie išlo ztuha , rychlosti dobre zapadali , spotreba cca 5,5 l , jazdil som cca 10010 -1 km/ h . Baterka vydržala 18 rokou , pneu 15 rokou a to 55 tis. km , mal som na nej len plexi male , a original nosič batožin honda, zadna brzda bola bubnova bolo treba opatrne špalat - blokovala , predna jedno kotučova - slabšia !! zadne sedadlo bolo maličke , ale oto lepšie bolo predne široke pohodlne , za 20 rokou mi odišlo len elektoronika nabijania ked malo 8 r. , bolo slabo chlabene ,je to moto na dobre rovne cesty , nizke zdvihy perovania , išli občas na doraz ...

Milan1963
Milan1963 napsal 02.09.21 v 09:25 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 01.09.21 v 19:28 10b.

Když čopříka tak Shadow je výborná volba

PSanec
PSanec napsal 01.09.21 v 12:41 10b.

Pěkný čopr od Hondy, zajímává barevná kombinace. Přeji pohodové km.