Piaggio MP3 300 (2021)

Vloženo 31.8.2021
Aktualizováno 6.1.2022

3 kolesa? Preco nie, zmena je zivot :) Je to take... ine :D

Motorka koupena od Motogroup

Piaggio MP3 500: Pre vyssiu vahu, pricom scooter bude hlavne pouzivany v meste.

První dojmy - Prvy rozbeh a zjazd z obrubnika, ze vau, ani som to necitil na predku. Lepsie chovania na ceste pri velkom bocnom vetre, pohodlne sedenie pre vodica - prehladne budiky, mam radsej rucickovy tachometer a hlavne otackomer

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodna do mesta a na primestske jazdenie. Pri parkovani netreba riesit podklad, da sa zaparkovat aj v kopci pri pouziti aretacie predku a rucnej brzdy, co je mega vyhoda.

Doplňky na motorce - Givi platna na kufor monokey
Kufor Kappa
Kufrova opierka

update: 10/2021
- nainstalovana deka Tucano Urbano, nad 100km/h ju podfukuje, inak na mestske jazdenie ziaden problem (R207X Termoscud Tucano Urbano per Piaggio MP3 HPE)
- nainstalovane vysoke plexi, ovela lepsia ochrana tak ako ruk, tak aj celeho tela pred vetrom (Givi D5614ST Parabrezza alto per piaggio MP3 300 HPE)
- vymena vyfuku za Giannelli vratane vymeny zvodu, vyfuk ma lepsi zvuk, kym nevytiahnem DB Killer tak sa da na tom jazdit :)

Kupene R363X rukavniky na riadidla, zatial neinstalovane, nie je ich potrebne :)

Vyberal som dlhsiu dobu, chcel som nieco, s cim sa da jazdit bezpecnejsie aj ked je vonku zle pocasie, alebo ma zastihne dazd pripadne zla vozovka (vyfrezovana).

Mame za sebou uz par km, trojkolka sa chova primerane na svoj vykon. Aretaciu predku na semaforoch nepouzivam, radsej dam nohu dole.

Spolujazdec ma pohodlnu cast sedadla, pricom sa nesmyka k vodicovi, co je velka vyhoda. Po instalacii kufra a opierky na kufor je spolujazdkyna maximalne spokojna :)