renocar_unor

Kawasaki ZX-12R Ninja (2000)

Vlastník Kali88
Vloženo 30.8.2021
Aktualizováno 4.5.2022

Vloženo: 02.02.2023, Uskutečněno: 02.02.2023, Stav tachometru: 32188 km, Zhlédnuto: 41x, Firma: FIRMA:Garáž 8 (Brno-Dolní Heršpice)

Tak přišlo na povánoční radost v podobě dalšího servisu mojí zelené rakety. Bylo na čase vyřešit brzdy, přední vidle, ložiska v krku řízení a v kolech, vyměnit TPS senzor za nový a když už to bylo tak všechno dohromady nechal jsem ještě nalakovat kola znovu a z původně zamýšlené zelené v barvě motorky je to černá což je nakonec i lepší aby tam zelené už nebylo až moc.

Nechtěl jsem to tu zahltit fotkami ze servisu úplně, ale byl jsem pravidelným návštěvníkem místa po celou dobu oprav a vše se úspěšně podařilo a můžu se už jen těšit na další pohodové kilometry při následující sezoně. Nakonec jsem tam nechal dát snad docela decetně několik nálepek od značek, které na motorce jsou použité a platné. Teda až na ten DynoJet, kterej třeba bude následovat v podobě quickshifteru někdy v budoucnu.
A abych to nějak uzavřel, motorka není levná záležitost. Na druhou stranu ty prostředky a peníze do ní vložené ať už kvůli nutné výměně nebo aby správně fungovala a líbila se vám se vrátí věřím, že každému v podobě parádní jízdy a ukázky co vaše motorka opravdu umí. Myslím, že zvlášť u sportovně stavěných a laděných motorek si při jízdě jde všimnout na chování stroje mnoha detailů a rozdílů.
Teď už si jen počkat na další začátek až sníh a zima skončí a ze silnic zmizí štěrk a další bordel. Odjet po vlastní ose ze servisu byla paráda ale v 8 stupních to teda není nic moc, enduráci jistě i tak vědí :) Kolama dolů přeji vám všem a těším se na další příjemná setkání a cesty.

• Konečně!

Tak už jsem zase zpátky. Celých 63 dní, které byly opravdu dlouhé jsem si myslel, že se nedočkám své rakety. Zápis do deníku se nedá označit pouze jako vyjížďka, ale souvisí to i se servisem a hledáním toho, proč pořád d

Vloženo: 27.06.2023
    Uskutečněno: 23.06.2023
  • Červenohorské sedlo

S nějakým zpožděním kvůli silnému pracovnímu vytížení sem přidávám další záznam. Výlet na Červenohorské sedlo. Den 18.6.2022 se stal naprosto dokonalým zážitkem s jedinou chybou, že měl pouze 24 hodin. Jinak to bylo /cestovani/?act=poi&did=360

Vloženo: 30.07.2022
    Uskutečněno: 18.06.2022
    POI: Červenohor
  • Nové zkušenosti

Dlouho jsem váhal nad novým příspěvkem do deníku kdy to psát a jak vlastně začít a dát tomu nějakou formu. https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2022/24/602845_d9aa873221e13e0f35b5d5957ae57781.jpg No takže t/cestovani/?act=poi&did=46

Vloženo: 13.06.2022
    Uskutečněno: 11.06.2022