Kawasaki ZX-12R Ninja (2000)

Vlastník Kali88
Vloženo 30.8.2021
Aktualizováno 4.5.2022

Vloženo: 20.04.2022, Uskutečněno: 20.04.2022, Stav tachometru: 27800 km, Zhlédnuto: 13x, Firma: FIRMA:Garáž 8 (Brno-Dolní Heršpice)

Tak po velkém servisu, kdy jsem si myslel, že už bude klid a budou zbývat už jen nové papučky přišla nečekaná rána v podobě spálení alternátoru s regulátorem při pohodové projížďce po městě. Nebýt pána z Garáž 8, který ochotně přijel večer na benzínku, kde jsem nakonec ztroskotal aby zjistil důvod proč mi motorka nechce chytit, tak tam jsem asi do dneška nebo ji ještě tlačím domů. Nakonec po nějakém tom hledání příčiny, kdy se zdálo, že to způsobuje čidlo stojanu tak to nakonec skončilo zjištěním, že motorka nedobíjí. Poté, co jsme ji naložili do auta se ukázalo, že odešel jak regulátor tak i altík takže další parádní výdaj. No stávají se i horší věci a nic nefunguje navěky, přece jen má holka přes 20 let. Aspoň mám skoro nový stroj se dá říct :))
Tak či tak i přes všechny vynaložené prostředky mi poskytne tahle raketa vždy zážitek skoro nepopsatelný, který je prostě k nezaplacení. Takže ještě chvíli čekám na nové pneu a pak na trochu lepší počasí. Pak to půjde konečně ji někam vzít a sbírat zážitky a zkušenosti v pilotování téhle rakety. Už mě může maximálně překvapit přední vidla a spojka což doufám, že ještě chvíli nepřijde. Všem co to čtou díky, a kolama dolů.

• Konečně!

Tak už jsem zase zpátky. Celých 63 dní, které byly opravdu dlouhé jsem si myslel, že se nedočkám své rakety. Zápis do deníku se nedá označit pouze jako vyjížďka, ale souvisí to i se servisem a hledáním toho, proč pořád d

Vloženo: 27.06.2023
    Uskutečněno: 23.06.2023
  • Zimní servis a úpravy

Tak přišlo na povánoční radost v podobě dalšího servisu mojí zelené rakety. Bylo na čase vyřešit brzdy, přední vidle, ložiska v krku řízení a v kolech, vyměnit TPS senzor za nový a když už to bylo tak všechno dohromady n

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.02.2023
    Uskutečněno: 02.02.2023
  • Červenohorské sedlo

S nějakým zpožděním kvůli silnému pracovnímu vytížení sem přidávám další záznam. Výlet na Červenohorské sedlo. Den 18.6.2022 se stal naprosto dokonalým zážitkem s jedinou chybou, že měl pouze 24 hodin. Jinak to bylo /cestovani/?act=poi&did=360

Vloženo: 30.07.2022
    Uskutečněno: 18.06.2022