BMW K 1600 GT (2013)

Vlastník medved3
Vloženo 23.8.2021
Aktualizováno 23.8.2021

Super pohodlný cesťák, se spoustou sportovní energie.

První dojmy - Jednoznačně pohodlí na jedničku. Úžasný brzdy. Skvělá spotřeba, když člověk zohlední váhu stroje, dvou jezdců, bagáže a navíc obsah a 6 válců, tak spotřeba kolem 5,5l/100km je naprosto perfektní. Překvapivě velmi dobře ovladatelný motocykl.

Motorku bych doporučil pro - cestovatelský stroj

Tento stroj jsem po předchozím moto FJR1300A, zvolil hlavně kvůli pohodlí. FJR jsem měl víc jak 6 let a díky sportovnějšímu posezu jsem měl čím dál větší problémy se zády. Během 14 dnů jsem najel cca 3 tis. km, většinou ve dvou a naprosto bez problémů. Pro spolujezdce pohodlí nesrovnatelné s předchozím strojem. I po cestě 820km v kuse jsem po dojetí do cíle nebyl zničenej a po krátké pauze bych byl schopen i pokračovat dál. Jízda díky síle motoru klidná a plynulá, brzdy famozní, podvozek díky možnosti nastavení naprostá jednička. Ovladatelnost stroje překvapivě snadná, vzýhledem k váze malinko obtížnější na místě, ale to je asi každý těžší cesťák. Úložné prostory dostatečné pro týdenní dovču u moře, díky vnitřním taškám snadná manipulace s bagáží. neuvěřitelný polykač dálničních kilometrů.

Musigo
Musigo napsal 03.09.21 v 16:47

TOP

Freedom666
Freedom666 napsal 30.08.21 v 07:13 10b.

Krásná motorka. Nic víc už není...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 30.08.21 v 06:46 10b.

Muňos
Muňos napsal 29.08.21 v 22:51 10b.

Za 10 !

Tdicko