Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník jiiitule
Vloženo 22.8.2021
Aktualizováno 23.6.2022

Naháč se srdcem choppera, láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

Kawasaki VN 800: Vulcan je jediný chopper, který přišel v úvahu z hlediska ergonomie - jinak jsou pro mě všechny moc nízké, kolena mám až pod bradou, a vůbec se v tom čoproidním sedu necítím úplně dobře. Když jsem viděla 2V motor v naháčovém balení, bylo jasno :-)
Honda CB 600F Hornet: Žhavý kandidát, kamarád z autoškoly :-) Nakonec vyhrál dvouválec a charisma Bullíka.
Indian Chief Bobber Dark Horse: Ergonomie parádní, motorka dokonalá... tak že by cena...? ;-)
Honda CMX1100 Rebel: Moc se mi líbil, ale nakonec jsem zjistila že je na mě moc robustní... také minimum ojetých k dispozici, cena nad moje možnosti.

První dojmy - Úplně první dojmy: zatím jsme spolu ujeli 100 km, já bez papírů, Bullda na převozce. Je to moje první velká motorka a k ní patří záplava emocí v rozsahu zamilovanost - šílená zamilovanost - láska na celý život. Jinak výkon na moje potřeby zatím bohatě stačí, víc než 120 jsem nejela, ale ve vyšší rychlosti už to vzhledem k pidi štítku asi nebude žádné hifi. Což neznamená, že ji Bullda nevytáhne, na zrychlení tam má pořád výkonu schováno dost. Už jsem stihla zjistit, že by se hodila šestka, ta mi asi bude chybět. Je velmi hezky ovladatelný, do zatáček jde na myšlenku, nemusím se s ničím prát. Původně jsem plánovala choppera, ale tam mi úplně nevyhovuje posez. Bullda je skvělá kombinace nízkootáčkového 2V motoru (ach, ten zvuk ...) a ergonomie naháče, kardan je prima bonus navíc :-) Sedli jsme si spolu na první pohled, posez i jizdu.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že ani začátečník se Bullíka nemusí bát, stačí mít respekt a Bullda bude nejlepší učitel a parťák.

Doplním v příští sezóně...
Zatím mohu jen napsat, že to je hafan hodný i na začátečníka, ale když se vezme za plyn, umí se i hezky odvázat.

TomY2K
TomY2K napsal 02.01.23 v 16:19 10b.

audin_ničič
audin_ničič napsal 28.08.22 v 09:28 10b.

Super mašina.

PeteS
PeteS napsal 25.04.22 v 08:58 10b.

Dobrá volba. Přeju hodně šťastných kilometrů, pohodu v sedle a hlavně kolama dolů

novadus
novadus napsal 28.03.22 v 16:35 10b.

drake1961
drake1961 napsal 15.11.21 v 23:09 10b.

pěká mašina...