Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník W_P
Vloženo 18.8.2021
Aktualizováno 18.8.2021

To je tak když z nudy nevíte co a koupíte další motorku

První dojmy - Dělá to kravál Jede to už od volnoběhu Je s tim prdel

Doplňky na motorce - Širší řidítka, vyhřívané gripy, LeoVince výfuk, padáky
Já jsem jako první vyměnil hadice za pancéřky

Já vlastně ani nic nechtěl, ale znáte to, večer nuda, v bedně nic, sex neni s kým, tak koukám po inzercích. Vykoukla na mě tahle 650 za super peníze. Noc na rozmyšlenou a druhej den už jsem tam volal. Dozvěděl jsem se že jsem druhý v pořadí a že ten první je pro ní plně rozhodnutej. Ok, nic se neděje.

Den na to zpráva, že první zájemce nemůže přijet, tak jestli chci že je volná. Dohodli jsme se na prohlídce ještě ten den odpoledne.

Na živo vypadala hůř než na fotkách, ale řek jsem si že na viyuál to nejezdí, a kdybych chtěl leštěnku tak jsem v úplně jiný cenový kategorii.

Testovací projížka vypadala asi takhle:
"Má to docela vodpich. Kilo je tam jak nic. Zatáčka, trochu si přibrzdim. Ono to nebrzdí. VONO TO NEBRZDÍ POMOC!"

Nevim jestli jsem tak zmlsanej z brzd ze sportu, ale když jsem vzal za páčku a nic se nedělo tak jsem si trochu střík do textilu. Do zatáčky jsem to zlomil jak Marquez, a když se mě prodávající po projíždce ptal "Tak co?", s hnědým proužkem v trenkách jsem odpověděl "Málem jsem se zabil, beru"

TLDR: třese se to jak drahej pes, jede to slušně, vodí se to jak kolo a brzdy stojí za hovno.
To mě baví

ORi_SV
ORi_SV napsal 28.11.21 v 20:52 10b.

Ta žlutá je prostě neskutečně boží barva na babce

Jinak naprostý souhlas, brzdy jsou fakt hrozné, ale když si člověk zvykne, jde to Každopádně pobavila věta "málem jsem se zabil, beru!" Ať slouží :)

findejs1310
findejs1310 napsal 19.08.21 v 20:46 10b.

Kdž nevíš kup prostě klasiku

Davcoun
Davcoun napsal 19.08.21 v 07:30 10b.

Foto z Kameňáku, bezva